Kripto para yatırımcıları Ripple'ın neden 78.4 milyon $ değerinde 356.207.423 XRP hareket ettirdiğini belirlemeye çalışıyor.

Ripple ve Bitcoin Balinalarından Devasa Transferler -Yükseliş Kapıda mı?

Kripto para yatırımcıları Ripple'ın neden 78.4 milyon $ değerinde 356.207.423 XRP hareket ettirdiğini belirlemeye çalışıyor.

Var olan tüm XRP'nin yarısından fazlasına sahip olan San Francisco şirketi, XRP'yi iki ayrı işlemle bilinmeyen cüzdanlara gönderdi. İlk transfer Çarşamba günü gerçekleşti, ikincisi ise iki gün sonra gerçekleşti.

Whale Alert'in yukarıdaki tweetine yanıt olarak, kripto meraklıları transferi Lüksemburg merkezli kripto borsası Bitstamp'a bağladı.

Yatırımcılar, hareketin borsaya karşı tezgâh üstü bir satış olduğunu ve aktarımın Bitstamp'ın Ripple’ın XRP tabanlı likidite çözümüne katılma planlarına bağlı olup olmadığını sorguluyorlar.

Bu arada, Bitcoin balinaları sanki oyun dışı kalmış durumda. Son gün, defterdeki en büyük Bitcoin sahiplerinden bazıları, 134.6 milyon $ değerinde 15.692 BTC'yi taşıdı.

Transferlerin dördü BTC'nin açık piyasada satılabileceği bir borsaya girdiğini gösteriyor. Kalan üç transfer, kriptolarını bir borsadan bilinmeyen cüzdanlara taşıyan yatırımcılardan kaynaklanıyor.

Yapılan Transferler

Binance'den bilinmeyen cüzdana 40.6 milyon dolar değerinde 4.826 BTC aktarıldı.

Bilinmeyen cüzdandan Binance'a 5.15 milyon dolar değerinde 605 BTC aktarıldı.

Bilinmeyen cüzdandan Binance'e 19.1 milyon dolar değerinde 2.269 BTC aktarıldı.

Coinbase'den bilinmeyen cüzdana 8.2 milyon dolar değerinde 976 BTC aktarıldı.

Bilinmeyen cüzdandan Huobi'ye 6,2 milyon dolar değerinde 748 BTC aktarıldı.

Binance'den bilinmeyen cüzdana 13.2 milyon dolar değerinde 1.568 BTC aktarıldı.

Bilinmeyen cüzdandan Poloniex'e 42,2 milyon dolar değerinde 5.000 BTC aktarıldı

 Kripto para borsası Binance'in yakın tarihli bir raporu, balinaların Ethereum ve XRP'yi Aralık ayı boyunca artan bir hızda satın aldığını, büyük Bitcoin sahiplerinin ise kar elde edemediği ayın sonlarında bir ralli beklediklerini ifade ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ