Yaklaşık 70 Milyon XRP, en büyük ODL tabanlı platformu olan Ripple ve büyük Kore dijital borsası Bithumb'ın çabalarıyla taşındı.

Ripple ve En Büyük ODL Koridoru 69.7 Milyon XRP Taşınmasına Yardımcı Oluyor

Yaklaşık 70 Milyon XRP, en büyük ODL tabanlı platformu olan Ripple ve büyük Kore dijital borsası Bithumb'ın çabalarıyla taşındı.

Twitter botu XRPL Monitor, çeşitli cüzdanlar arasında aktarılan 69,7 milyon XRP (toplam 13,622,069 $) tespit etti.

Bu adreslerin sahipleri arasında, en büyük miktardaki ODL havale ürünüyle çalışan San-Francisco merkezli blockchain devi Ripple ve Bitso da vardı.

XRPL Monitor, 11.747 milyon XRP taşıyan bir Ripple cüzdanından şirkete ait çoklu imza cüzdanına yapılan bir işlem tespit etti.

Birkaç saat sonra, Ripple destekli Meksika borsası Bitso tarafından iki ardışık işlem yapıldı.

Bu platform şu anda Ripple’ın ortaklarından biri tarafından kurulan XRP / MXN çifti ile çalışan en büyük İsteğe Bağlı Likidite (ODL) havale koridorudur.

Devasa miktarın geri kalanı, büyük Kore platformu Bithumb - 44.1 milyon XRP’yi taşıdı.

Ripple’ın MoneyGram'ı Uber ile ortaklık kuruyor

Ripple’ın ODL'sini (ve 2019'da Ripple yatırımlarının iki dilimini) kullanan Ripple’ın büyük ortağı MoneyGram, küresel taksi devi Uber ile bir ortaklık kurdu.

 Salgının neden olduğu kriz ve bunun neden olduğu nakit yerine dijital ödemeleri kullanma eğilimi nedeniyle, Uber sürücüleri ve kuryeleri bundan sonra MoneyGram üzerinden dijital ödemelerde indirim alacaklar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ