Ripple ve FLUF, The Open Metaverse'i başlatmak için işbirliği yapıyor. Open Metaverse, bankacılık, sosyal medya ve oyun alanlarında kullanıcı deneyimini geliştirmeyi vaat ediyor.

Ripple ve FLUF World, Kök Ağı Başlatmak İçin İşbirliği Yapıyor

Kurumsal kripto para birimi ve blok zinciri hizmetlerinin popüler yaratıcısı Ripple, dünya çapında bir yaratıcı topluluk olan FLUF World ve NFT koleksiyon ekosistemi ile işbirliği içinde merkezi olmayan bir blok zinciri ağı olan Root Network'ün tanıtımını duyurdu .

Ağ, çok sayıda NFT koleksiyonunu 195.000'den fazla benzersiz ürün ve 340.000'den fazla işlemle birleştirecek olan “The Open Metaverse”i hayata geçirmek için kullanılacak.

Açık Metaverse'nin bir dizi önemli avantajı mevcuttur. Kullanıcının birçok ilgi alanı arasında şu anda var olan engelleri ortadan kaldırır ve genel ortamı daha çekici hale getirir. Esasen Metaverse, diğerlerinin yanı sıra bankacılık, sosyal medya ve oyun dahil olmak üzere çeşitli alanlarda kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Açık Metaverse, ademi merkeziyetçilik ilkesi üzerine inşa edilmiştir. Kullanıcı, tüm işlemlerinden ve dijital varlıklarından sorumludur. Kullanıcılar, kendileriyle ilişkili herhangi bir verinin, materyalin veya kimliğin tek sahibidir. Bu nedenle, XRP'nin The Root Network üzerinde uygulanması, kripto para biriminin genel gelişimi için ileriye doğru atılmış önemli bir adımdır.

Bu Metaverse için tamamen farklı bir ağın gerekliliğini açıklamaları istendiğinde FLUF World geliştiricileri, düşüncelerinin; yaratıcıların sözleşmeler tasarlamak veya uygulamak zorunda kalmadan herhangi bir yaratıcıya akıllı sözleşmelerin tipik işlevselliğine erişim sağlama hedefinden kaynaklandığını söyledi.

Ayrıca, daha önce Ethereum blok zincirinde çalışmak üzere oluşturulmuş kodun, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) kullanılarak Kök Ağı üzerinde yürütülebileceğini belirttiler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ