Ripple yakınsama üçgeninden çıktı ve zaten % 6'dan fazla düştü. Tether, ABD doları kadar kendisi için de endişe belirtileri gösteriyor.

Ripple yakınsama üçgeninden çıktı ve zaten % 6'dan fazla düştü. Tether, ABD doları kadar kendisi için de endişe belirtileri gösteriyor.

Bitcoin, 2009 döneminin bir cüzdanından 50 BTC'nin aktarılmasına ilişkin haberlerden bu yana% 6 civarında düştü. Kimse koini satanın sahte kurucu Satoshi Nakamoto olup olmadığını bilmiyor.

Ancak, düşüş diğer Altcoin'lere de geçti. Uzun bir yakınsak üçgen modelinin kırılmasının eşiğinde olan Ripple sonunda bunu yaptı.

XRP % 6'dan fazla düştü

Bir hafta önce Ripple'ı analiz ettik ve XRP'nin bu trend çizgisinin altına düşmesi durumunda 0.198 $ 'ın altına ineceğini belirttik.


XRPUSD için günlük zaman aralığı, kırılma mumunu açıkça gösteriyor. Büyük kırmızı şamdan büyük bir hacimle geldi ve bu nedenle patlama daha da derindi.

XRPUSD, kritik desteğin altına 0.19802 $ 'dan düştü ve 0.177 $' a düşebilir. Sürekli satış baskısı yatırımcılar için önemli bir endişe kaynağı oluşturmaktadır.

Tether'in teknik analizi ve kısa vadeli görünümü

Tether veya USDT, diğer Altcoin'lerin çoğunun lunapark treni yolculuğundan bağışık olmuştur. Bitcoin'in % 7'lik düşüşüne kıyasla sadece % 0,09 azaldı.


USDTUSD'in teknik tablolarına bakarsak, düşüş işaretlerinin tamamen baskın olduğunu görebiliriz. Günlük zaman aralığı büyük kırmızı mumları gösterir.

MACD ve RSI göstergeleri güçlü düşüş işaretleri veriyor. Her ikisi de güçlü bir 'satış' göstergesi veriyor.

Tether ABD dolarına sabitlendi. Diğer kriptolar kadar büyük bir düşüşe sahip olmak pek olası değildir. Ancak, teknik göstergeler yaklaşmakta olan bir tehlike hakkında bağırıyor. ABD ekonomisi hala dünyadaki çoğu ülke gibi Coronavirus pandemik şoklarıyla başa çıkıyor.

 Bir soru cevapsız kalıyor: sabitlenmiş kripto para ekonomiye şoklarda zaten faktör olup olmadığını veya başka sorunlara işaret ediyor mu? Bunu da zaman gösterecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ