XRP, Perşembe günü kripto satışından sonra daha yüksek seviyelerde işlem görüyor. Seansın en düşük seviyesi 0.1850 dolar şeklinde. Bu seviye şu anda ana destek seviyesi olarak hareket ediyor.

Ripple ve XRP: Genişleme ve Benimseme Fiyatı Artırabilir

Ripple 2020'nin ortalarında Brezilya'daki en son işbirliğini ortaya koymaya hazırlanıyor. Ripple'ın şefliğini yöneten Louise Antonio, karmaşık Brezilya mali yönergelerinin örgütün ülkedeki genişlemesinde temel bir rol üstlendiğini söyledi. Ripple, XRP'nin bankalar ve kontrolörler ile transferleri kullanmasından bahsediyor.

Brezilya'nın yanı sıra, Ripple tüm Güney Amerika ülkelerine, örneğin Şili, Peru ve Arjantin'e uzanmayı amaçlıyor.

Ripple şu anda Ripple’ın ödeme uyarı platformunu kullanan Santander Brasil, Bradesco ve Rendimento ile çalışıyor. Organizasyonlar hiçbir dereceye kadar XRP kullanmıyorlar.

Temmuz ayında başlayan Ripple, Brezilya'da başka bir ofisi açtı. Saco tarafından ifade edildiği gibi, Ripple işleminin genel hacminin yaklaşık % 30'u şu anda ülkede dönüyor.

Son zamanlarda, kullanımını ve öngörülen müşterilere erişilebilirliği sağlamak için Ripple’ın ilham kaynağı, zaman zaman elde tutulan koinleri piyasaya sürmek oldu.

200 milyon XRP transferinden sonra, geç dönemde blok zincirinde birkaç önemli işlem kaydedildi. Ripple ilk olarak 2017'de 55 aydan fazla 55 milyar koini piyasaya süreceğini açıkladı. En son açılış, tıpkı benimsenmesi gibi, amansız bir kripto para derecesini koruma prosedürünün bir aşamasıdır. Kararlılık, Ripple'ın muazzam mülkleriyle piyasaya üstün gelebileceği söylentilerini dağıtma arzusu tarafından teşvik ediliyor.

Ripple, XRP pazarını kontrol etmesi ve tokenı kendi çıkarına kullandığı gerkçesiyle kınansa da, proje organizatörleri suçlamaları reddediyor

XRP / USD Ayıları Reddediyor

Destek Seviyeleri: 0.1850 $, 0.1760 $, 0.1600 $

Direnç Seviyeleri: 0.2112 $, 0.2020 $, 0.1950 $

XRP / USD kuru şu anda 0.1938 $ fiyat seviyesinde işlem görüyor.

Destek kaybının ardından 0.1950 dolarlık direnç seviyesine yükselmesi, aynı anda Bitcoin ve Ethereum'a benziyor.

Mevcut fiyat üzerinden, ana direnç seviyesi 0.1950 $, ikincisi 0.2020 $ ve üçüncüsü 0.2112 $ 'dır.

 Mevcut fiyatın altında, ana destek seviyesi 0.1850 $ seviyesi. Bu noktada ikinci seviye 0.1760 $' da ve üçüncü seviye 0.1600 $ şeklinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ