Ripple, SEC'in Ek mektubuna yanıt olarak en son mektubuyla ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonlarına ateş açtı.

Ripple (XRP), En Son Özet Karara Yanıt Olarak Yeni Mektupta SEC

Ripple, SEC'in Ek mektubuna yanıt olarak en son mektubuyla ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonlarına ateş açtı.
Altcoin, son gelişmenin ardından muadillerinden daha iyi performans gösterdiğinden, Ripple boğaları tamamen uyanık. Ripple, son 24 saatte %4 fırladı.

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden hukuk savaşı, sırayla başka bir ilgi gördü. Kripto pazarını, özellikle Ripple ve XRP destekçilerini sevinçle terk eden Ripple, sonunda SEC'e yanıt verdi. Ripple, düzenleyici kurumun "tamamlayıcı otorite" mektubuyla ilgili olarak SEC'e bir yanıt mektubu göndermekte gecikmedi.

Ripple'ın avukatı tarafından yazılan mektuba göre, SEC'in Commonwealth davasına ilişkin duruşu, devam eden Ripple - SEC davasıyla bağlantılı değil. 13 Nisan tarihli mektup, Ripple'ı temsil eden avukat Michael K. Kellogg tarafından yazıldı. Mektup, SEC'in SEC'in Commonwealth davasının bir şekilde Kripto platformu Ripple ile olan davası için geçerli olduğu iddialarını şiddetle reddediyor.

Bu, SEC'in Commonwealth Equity Services yatırım şirketine karşı aldığı icra hareketini belirtmesinden sonra geliyor. SEC, icra davasının mahkemeye, Ripple'ın adil bildirim savunma iddialarını geri çekmesi için bilgi vermek üzere ekstra bir yetkiye ilişkin fikir verdiğini iddia etti.

Ripple'ın avukatı, SEC'in düzenleyici karışıklığı körüklemede büyük bir rol oynadığını iddia ediyor.
Mektupta Kellog, SEC'in yönetmeliği çevreleyen iyi bilinen kafa karışıklığının ve yanlış anlamanın tamamen farkında olduğunu kanıtlayan bol miktarda kanıt olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca SEC'in, Howery testiyle uyuşmayan çok belirsiz bir rehberliği yalnızca ileri sürerek ve daha sonra reddederek düzenleyici karışıklık yaratmada bile yer aldığını ileri sürdüler.

#XRPCommunity #SECGov - #Ripple #XRP Ripple Davalıları, SEC'in Özet Karar Önergesine ilişkin olarak SEC'in Ek Yetki Mektubuna Yanıtlarını sundular. pic.twitter.com/SPWnzxhKxx

— James K. Filan 🇺🇸🇮🇪 (@FilanLaw) 13 Nisan 2023

Ayrıca, CommonWealth'te, Yatırım Danışmanları Yasası'nın davalının davranışına uygulandığı ve davalının ekonomik çıkar çatışmalarını ifşa etmesini gerektirdiği konusunda herhangi bir ihtilaf yoktur. Bu durumda, eşik sorunu ve yaygın düzenleyici belirsizliğin kaynağı  Menkul Kıymetler Yasası'nın Davalıların XRP teklifleri ve satışları için bile geçerli olup olmadığıdır (değildir).

Yeni gelişmeye yanıt olarak, Ripple'ın (XRP) fiyatı önemli ölçüde fırladı ve XRP daha fazla kazanç elde etti. Mektup ilk olarak 13 Nisan'da kripto Twitter alanını doldurduğunda, Ripple (XRP) yalnızca 24 saat içinde %4 arttı.

Varlık, geri çekilmeden önce kısa bir süre için 0,53 doları görmeye devam edecek. Fiyat artışı, Ripple'ın son 30 gündeki kayda değer performansından ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum'un (ETH) 30 gün içinde %20'den fazla değer kaybetmesinden önce geliyor.

Ancak, bu raporun yazıldığı tarihte, Ripple son 1 saat içinde %0,17 ve 24 saat içinde sırasıyla %0,17 ve %0,65 düştü. Basın zamanında, Ripple (XRP) 0,51 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ