XRP topluluğu son zamanlarda nispeten sessiz. Kripto para analisti Dark Defender'a göre bu durum, XRP'nin bir çıkışa hazır olduğuna dair olumlu bir işaret olabilir.

Bir kripto para analisti ve araştırmacısı olan Dark Defender, XRP'nin fiyat hareketlerindeki kalıpları analiz etti. Bugün ile Ağustos 2023 arasında herhangi bir zamanda direnç çizgisinin üzerinde bir kırılma olabileceğini tahmin ediyor.

XRP için patlayıcı büyümeye hazır mısınız?

XRP direnç çizgisini kırdığında, Dark Defender fiyatın 1,33 dolara ve ardından 3,82 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Bu projeksiyonlar, teknik analiz ve tarihsel modellere dayanmakta.

Ayrıca, XRP, 0,5 $ işaretine ulaşmayı ve Mart 2023'te ulaştığı yıllık bazda yüksek seviyesi olan 0,5838 $'a yükselmeyi gerçekleştirmeden önce kısa vadede iki önemli dirençle karşı karşıya. Günlük Hareketli Ortalama (MA) ve aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi 50 günlük MA'yı temsil eden kahverengi çizgi.

Ayrıca, XRP'nin mevcut düşüş trendine rağmen kripto para analisti Dark Defender, tokenin birincil destek seviyesi olan 0,42 $'dan geri dönerek direnç gösterdiğini belirtti. Bu toparlanma, kısmen, günlük göstergede aşırı satış bölgesine ulaşan Göreceli Güç Endeksinin (RSI) atfedilebilir. Bu da XRP'nin aşırı satılmış olabileceğini ve bir toparlanma nedeniyle olabileceğini düşündürüyor.

Kısa vadede Dark Defender, XRP için 0,4696 $ olarak çok önemli bir direnç seviyesi belirledi. Token potansiyel yükseliş momentumunu sürdürmek ve 0,5 $ çizgisinin üzerine çıkmak istiyorsa, bu seviyenin XRP'nin boğaları tarafından aşılması gerekecek.

XRP Ledger, NFT'lerde ve tokenizasyonda patlayıcı büyüme görüyor

XLS-20'nin XRP Defterine girişinin üzerinden yaklaşık altı ay geçti. XLS-20, platforma yerel NFT işlevselliği sağlayan, yerel bir NFT türünü ve bu tür belirteçleri numaralandırma, aktarma ve tutma işlemlerini destekleyen XRP Defterine yönelik uzantıları içeriyor.

Değişiklik önerildiğinden, oylandığından ve onaylayıcı topluluk tarafından onaylandığından beri, XRP Ledger'ın geliştirici ve içerik oluşturucu ekosistemi gelişti. Bu, XRPL'de platformun NFT'ler için potansiyelini gösteren yeni projeler, kullanım durumları ve koleksiyonlarla sonuçlandı.

Alım-Satım Şenliğine katılmak için ByBit Hesabınızı Bu linkten açabilirsiniz.  Bu bağlantı ile kaydolduğunuzda ve işlem yaptığınızda 100 $'a kadar Bonus kazanın!

XLS-20'nin ana ağ lansmanından bu yana, 1,3 milyondan fazla NFT basıldı ve 740.000'den fazla NFT satın alma teklifi kabul edildi. Bu, XRP Ledger'ı NFT satış hacmi ve işlemleri için ilk 10 blok zincir arasına soktu. XRP hacmine göre oluşturulmuş ilk üç piyasa yeri, Ledger'daki toplam NFT işlemlerinin %80'inden fazlasını oluşturan OnXRP, Sologenic ve xrp.cafe'dir.

Ayrıca, etkinlikler ve biletlemeden müzik ve IP erişim haklarına, metaverse ve sadakat ödüllerine, emlak ve ötesine kadar çeşitli kullanım durumlarını kapsayan toplam 5.000'den fazla yayıncı ve yüzlerce NFT koleksiyonu burada yer alıyro. IOU'lar da dahil olmak üzere ömür boyu satış hacmine göre ilk üç NFT koleksiyonunda XPUNKS, Bored Apes XRP ve The Bearable Bulls bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ