Ripple, şirketin Mayıs ayında planlarını ilk kez onaylamasından beş ay sonra nihayet kredi ürününü piyasaya sürdü.

Ripple, XRP İle Kredi Sağlamak İçin

Ripple, şirketin Mayıs ayında  planlarını ilk kez onaylamasından beş ay sonra nihayet kredi ürününü piyasaya sürdü.

Perşembe günkü haberi açıklayan Ripple, şu anda beta sürümünde olan yeni ürünü "Kredi Limitinin" seçkin müşterilere XRP olarak işletme sermayesi kredisi sağlayacağını söyledi.

Spesifik olarak, Talep Üzerine Likidite (ODL) çözümünü kullanan Ripple müşterileri, teklif için uygun olacak. Şirket, "RippleNet üzerinde ODL kullananlar, XRP'yi krediyle Ripple'dan satın alabilirler," dedi ve ödünç alınan miktar üzerinden "bir ücret" alacağını ekledi.

Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Ripple ücreti açıklamadı, ancak "diğer mevcut kredi seçeneklerinin çoğundan çok daha az" olduğunu söyledi. Teklif, fintech'leri ve küçük ve orta ölçekli işletmeleri (KOBİ'ler) hedefliyor.

Ripple şu anda MoneyGram, Viamericas ve FlashFX dahil olmak üzere "iki düzineden fazla" ODL müşterisine sahip. ODL çözümü şu anda Meksika, Filipinler ve Avustralya pazarlarını desteklemektedir. Ripple bir keresinde Brezilya'ya desteğin "yakında geleceğini" ve Asya-Pasifik (APAC), Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) ve Latin Amerika (LatAm) boyunca ek koridorların bu yıl için devam ettiğini söyledi. .

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ