Ripple % 17 kaybettikten sonra düşüşe geçti ve 0.175 $ 'dan önemli bir talep seviyesine ulaştı.

Ripple % 17 kaybettikten sonra düşüşe geçti ve 0.175 $ 'dan önemli bir talep seviyesine ulaştı.

Ayılar daha fazla ilgi gösterdiğinden şu anda XRP için yükseliş işareti yok.

Bitcoin'e karşı Ripple 2130 SAT seviyesinde aylık en düşük seviyesine düştü.

Ripple, tüm kripto para piyasasında ani bir çöküşün ardından günlük % 17'lik bir düşüşle 0.175 $ 'a düştü. Çok meraklı Bitcoin yarılanmasını tahmin ederek, bu düşüş şimdi XRP boğalarının birikmesi için büyük bir fırsat sunuyor.


Düşüş son haftalarda yükseliş hareketlerini şekillendiren yükselen kanaldan keskin bir çöküş izledi. Ripple şimdi 4 saatlik grafikte düşüş gösteriyor.

Üçüncü en büyük kripto para birimi, gri talep alanında hızlı bir ret yemenin ardından 0.198 $ civarında işlem görüyor. XRP, bu talep alanının güçlü kalması durumunda ivme kazanacaktır. Fiyat düştüğünde düşüş senaryosu daha da kötüleşebilir.

Gri talep alanında 0.175 $ 'lık uzun fitil, satışta hafif bir tükenme olduğunu gösteriyor. 0.187 $ seviyesindeki aşağıdaki fitil, şu anda ayıların tarafında bir rahatlama olduğunu da teyit ediyor.

Ancak volatilite tekrar aşağıya doğru genişlerse, XRP bu gri alanı 0.163 $ 'a ve 0.146 $' a kadar destekleyebilir.

 Ancak, alıcılar 0.175 $ ve 0.187 $ seviyesinden reddetme üzerine hareket ederse, XRP 0.20 $ 'a güzel bir sıçrama görebilir. Sürekli bir artış, 30 Nisan'da basılan 0.222 $ ve 0.235 $ dirence tam bir iyileşme getirmelidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ