Ripple, Wall Street kurumları arasındaki varlığını genişletmek ve kripto topluluğundaki anlatısını iyileştirmek için yeni bir rol oluşturuyor.

Ripple, Yeni Amaçlar Peşinde – İşte Ayrıntılar

Ripple, Wall Street kurumları arasındaki varlığını genişletmek ve kripto topluluğundaki anlatısını iyileştirmek için yeni bir rol oluşturuyor.

Yeni bir iş listesinde, San Francisco şirketi pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı aradığını söylüyor. Rol, iğneyi geçirerek ve aynı zamanda finans dünyasındaki büyük oyuncuları ve kripto para birimi dünyasındaki etkili katılımcıları hedefleyerek Ripple’ın kurumsal markasını oluşturmak için tasarlanmıştır.

“Bu kişinin üç temel özelliği şunlar olacak: Ripple’ın B2B pazarlama dönüşüm odağını operasyonel hale getirmek ve hızla ölçeklendirmek; kurumsal markasını Wall Street finans kurumlarından kripto paraya çeviricilere kadar çok çeşitli kitlelerden oluşan karmaşık bir pazarda oluşturmak; ve Ripple’ın B2B2C markasının test edilmesine ve genişlemesine uluslararası para gönderen ve alan insanlara öncülük etmek. ”

Açık pozisypnlar ayrıca Ripple ve kripto varlık XRP arasındaki bağlantıyı netleştirmek için tasarlanmıştır.

Ripple, yeni işe alımın şunlara odaklanacağını söylüyor:

“Tasarım ve Kurumsal İletişim ekiplerimizle ortaklaşa küresel entegre kampanyalar yoluyla marka bilinirliği oluşturmak ve pazar algısını şekillendirmek, küresel pazar liderliğimizi sürekli artırmak ve Ripple ve XRP arasındaki ilişkiyi netleştirmek için kurumsal anlatı ve düşünce liderlik platformlarımızı geliştirmek.”

 Ripple, toplam arzın yarısından fazlasıyla 55.878.123.014 XRP'nin tek sahibidir. Son satış raporu, bu yılın ilk çeyreğinde şirketin tezgah üstü piyasalara 1,75 milyon dolar sattığını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ