XRP'nin şu anki düşüş pozisyonuna ve sürekli döküntü görüşmelerine rağmen, bir analist yakın gelecekte XRP'nin 28 doları bulabileceğine inanıyor

Ripple

XRP'nin şu anki düşüş pozisyonuna ve sürekli döküntü görüşmelerine rağmen, bir analist yakın gelecekte XRP'nin 28 doları bulabileceğine inanıyor.

Son zamanlarda 0,25 dolar olan psikolojik seviyenin altına düştükten sonra, XRP fiyatı daha da geriledi ve yazının yazıldığı sırada 0.22 dolar seviyelerinde bulunuyor.

İlginçtir ki, 2017 sonbaharında bu seviye, XRP'nin 3 dolara yükseldiği yaklaşık fiyat seviyesiydi.

Şimdi, bir kripto analisti, birçok analist bu dijital varlığın piyasada dökülmeye yöenlik işarete devam etmesine rağmen, XRP fiyatının önümüzdeki dönemde 28 dolara ulaşmasının muhtemel olduğunu öne sürüyor.

Son XRP Yardımcı Programı Genişletmesi

Son zamanlarda, Ripple, XRP'nin hizmetini genişletiyor ve bu dijital varlık için daha fazla likidite sağlıyor. Özellikle, Bitso borsalarındaki XRP likidite endeksi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bitso, Latin Amerika’nın en büyüğü ve Ripple’ın XRP kullanan ürünündeki Talep Üzerine Likidite’yi kullanmak için Ripple’a sahip MoneyGram’ın ortağı.

Bir başka gelişme de, XRP defter işlemlerinin son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması ve Litecoin, Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi diğer defterlerin önüne geçmesi.

Daha önce bildirildiği üzere, Ripple ile çalışan havale şirketi TransferGo, RippleNet ve XRP kullanarak Güney Doğu Asya, Afrika ve Latin Amerika'ya ödeme yapmayı planlıyor.

XRP'de yükseliş tahminleri

Kripto analisti @vajolleratzii, şu anki fiyatlara rağmen, XRP'nin yükselişe geçtiğini ve önümüzdeki dönemde kripto para biriminin 28 doları bulabileceğini söyledi.

Diğer bir tahmin, üreticisinin aşırı derecede yükseliş gösterdiğini ve XRP'nin uzun vadede 40 bin dolara ulaşmasını beklediğini gösteriyor.

Bitstamp'a yaklaşık 50 milyon XRP gönderildi

Twitter hesabı Whale Alert bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp borsasına aktarılan yaklaşık 11 milyon dolar değerinde XRP’yi tespit etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ