Kripto para analisti Jacob Canfield’a göre Ripple’ın XRP’si 0.10 $ 'da bile kötü bir alım yapabilir.

Ripple

2019 yılı, kesinlikle Ripple'nin XRP sahipleri için acı veren bir yıl oldu. Üçüncü en büyük kripto para birimi, herhangi bir merhamet belirtisi göstermeden durmadan düşmeye devam etti.

Bu kabus #XRPArmy adı verilen topluluk için ne zaman bitecek? Büyük olasılıkla, en yakın zamanda değil. Kasım ayı başlarında gerçekleşen SWELL etkinliği bile günü kurtaramadı.

Düşüş Beklentileri

Tanınan kripto analisti Jacob Canfield'e göre, fiyatı 0.10 $ 'a kadar düşecek olsa bile XRP satın alma konusunda hala çitin üstünde olacak.

Bu arada, tüccar Nebraskan Gooner, XRP’yi 0.07 $ alanından almanın harika bir fırsat olacağını öne sürüyor. U.Today tarafından bildirildiği üzere ticaret efsanesi Peter Brandt, tokenın 0,02 $ 'a kadar düşebileceğini öngörmüştü.

Özlenen Zamanlar

XRP'nin fiyatı 2017'de yüzde 30.000'den fazla artmış ve bu da yılın en büyük başarı öyküsü olmuştu. 8 Ocak 2018'de 3.36 dolar olan mutlak zirveye ulaşmıştı. Ancak, tokenın fiyatı kripto pazarının geri kalanıyla paralel olarak düşeşe başladı.

XRP, yazının yazıldığı sırada, Kasım 2017'nin başından bu yana token için en düşük nokta olan 0,19 dolardan el değiştiriyor ve bu durum, tüm zamanların en yüksek seviyesinden % 94 oranında bir düşüş anlamına geliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ