XRP ayıları, token 0.25 dolar desteğinin altına düştükten sonraki gün dizginleri ellerine aldılar.

Ripple

XRP ayıları, token  0.25 dolar desteğinin altına düştükten sonraki gün dizginleri ellerine aldılar.

Yerel token ya da kripto para birimi devi Ripple’ın XRP’si, 0,25 ABD dolar seviyesinin altına düştü. Özellikle, bu, boğaları serbest bırakması ve XRP'yi yeni yılın en yüksek seviyelerine göndermesi beklenen SWELL olayından hemen sonra geliyor.

Fiyatta Tehlike Çanları

CoinStats verilerine göre, yazı yazılırken üçüncü büyük kripto para birimi, Eylül ayından bu yana en düşük noktası olan 0.248 dolardan el değiştiriyor.

0,25 ABD doları desteğini kaybettikten sonra, XRP şu anda ciddi bir tehlike altında. Fiyatın 0,15 dolar seviyelerine düşmesi bekleniyor.

Bu durgun fiyat hareketine rağmen, XRP topluluğu yakın bir zamanda tokenın hala biraz ışık göreceğine ikna olmuş görünüyor.

Twitter'da son derece aktif olan #XRPAmry, şu anki fiyatın sadece sahnelerin arkasında olanların dikkatini dağıttığına inanıyor.

CEO Farklı Düşünüyor

Temel argümanları, XRP'nin şu anki yüksek değerinin Ocak 2018'de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolardan düşmesinin ardından şu an ciddi bir şekilde değer düşüklüğüne uğradığı şeklinde. Ripple CEO'su Brad Garlinghouse kısa vadeli fiyat hareketlerine dikkat etmiyor, sadece kripto paraların kullanım durumlarına odaklanıyor. Ona göre gerçek hayattaki kullanım durumları olan kripto paralar ayakta kalacak.

Bugünün bildirdiği gibi, Ripple'ın Talep Üzerine Likidite (ODL) çözümü sayısız büyük ortaklıkla birlikte adım atmaya devam ediyor. XRP / MXN likidite endeksi yakın zamanda Bitso'da 6 milyonu aşarak yeni bir seviyey ulaştı.

Tartışmanın diğer tarafında, en büyük üçüncü kripto para biriminin sonunda sıfıra gidebileceği konusunda ısrarla devam eden XRP ayıları var. XRP'nin sadece 0,02 $ 'a düşebileceğini öngören usta Peter Brandt'ın tavsiyesini de unutmamak lazım.

Artan satış baskısının yanı sıra, XRP'nin üzerinde büyük bir yasal belirsizlik konusu da var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ