Robinhood, kripto para hizmeti sunacak olan güncellemenin beta testinin önümüzdeki haftalarda başlayacağını duyurdu.

Robinhood Web3 Kripto Cüzdanı Bekleme Listesi Milyonları Aştı

Robinhood, kripto para hizmeti sunacak olan güncellemenin beta testinin önümüzdeki haftalarda başlayacağını duyurdu.

Robinhood kısa süre önce web3 kripto cüzdanını duyurdu. Web3 kripto cüzdan bekleme listesindeki müşteri sayısı 1 milyonu aştı. Robinhood CEO'su Vladimir Tenev, şirketin yaklaşmakta olan Web3 kripto para cüzdanının artık 1 milyondan fazla kişiden oluşan bir bekleme listesine sahip olduğunu duyurdu.

Bulgar Amerikalı girişimciye göre cüzdan önümüzdeki hafta beta test aşamasına girecek. Kripto paralara komisyon ücreti ödemeden erişim sağlayacak olan güncellemenin beta testleri önümüzdeki haftalarda başlayacak.

Robinhood Web3 Cüzdanı

Robinhood, merkezi olmayan finans ekosistemindeki tüccarlar için özel olarak tasarlanmıştır. Firma, Mayıs ayında Web3 kripto cüzdanını duyurdu. Şirket, müşterilerinin daha fazla müşteriye katılma daveti göndererek bekleme listesini geçebileceklerini duyurdu.

Nisan ayının başlarında Robinhood, cüzdanının artık bekleme listesindeki tüm uygun kullanıcılar için mevcut olduğunu duyurdu. Yeni özellikler, kullanıcıların kripto para birimlerini aracılık hesaplarından çekmelerine olanak tanır.

Orijinal kripto cüzdanının bir takım sınırlamaları vardır. Bunlar, NFT'leri ve henüz şirket tarafından listelenmemiş tüm kripto para birimlerini desteklemez. Şirket, Robinhood'a gönderilen tokenlerin büyük olasılıkla sonsuza kadar kaybolacağı konusunda uyarıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ