Kripto öncüsü Roger Ver, Bitcoin maksimalistlerini bir araya getiriyor ve BTC'yi pompalamanın ve karlarını düzeltmenin, umdukları tek şey olduğunu söyleyerek John McAfee'ye benziyor.

Roger Ver Bitcoin’de Yükseliş Bekliyor

Kripto öncüsü Roger Ver, Bitcoin maksimalistlerini bir araya getiriyor ve BTC'yi pompalamanın ve karlarını düzeltmenin, umdukları tek şey olduğunu söyleyerek John McAfee'ye benziyor.

Eskiden 'Bitcoin Jesus' olarak bilinen Roger Ver, Bitcoin'in radikal hayranlarını gaza getirmek için Twitter'a gitti. BTC'den başka bir şeyleri olmadığını ve sadece bir Lambo satın alabilmeleri için aya gitmeyi hayal ettiklerini söylüyor.

Ver'e gelince, Ver çeşitli kripto varlıklarına sahip olduğunu belirtiyor. Ancak, sözlerini ele alacak olursak, hayal ettiği tek şey dünya hükümetlerinin gücünü sarsmak ve barışçıl insanları kontrol etmelerini engellemek.

Roger Ver, John McAfee'nin Bir Kopyasına mı Dönüşüyor?

Eski antivirüs uzmanı John McAfee, liberter görüşleri ve gelecekte kripto paraların gezegenimizin nüfusunun bankalar ve hükümetler olmadan yapmasına izin vereceği kesinliği nedeniyle Twitter'da çok iyi biliniyor.

Bu yıl, Kasım ayında McAfee ABD başkanlık seçimlerinde yer alıyor. Bununla birlikte, başkan olmayacağını ve bunu sadece dünyadaki insanların büyük ölçekte kriptodan haberdar olmalarına yardımcı olmak için yaptığını itiraf ediyor.

Sık sık tweet'lerinde kripto para birimlerinin ve blockchain'in insanlara hükümetten, vergilerden ve bankalardan özgürlük sağlayabileceğini söylüyor.

Son zamanlarda, Bitcoin'i eleştirmeye, ona 'eski teknoloji' demeye ve gelecekte çok daha iyi blockchain ödeme sistemlerinin görüneceğini söylemeye başladı.

Sanki hayat görüşlerini ve değerlerini kanıtlamak gibi, John McAfee bir yıldan uzun süredir kaçıyor - yaklaşık sekiz yıldır vergi ödemediği için ABD IRS ile buluşmaktan kaçınmak için elinden geleni yapıyor. McAfee'nin belirttiği gibi, CIA'nın eline düşmekten kaçınmak istiyor.

Vitalik Buterin Kripto Tüccarlarını Bencillikle Suçluyor

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, kripto yatırımcılarını (BTC yatırımcıları dahil) kazançlarından başka bir şey umursamadıkları için eleştiren bir başka kripto figürü.

 Koronavirüsü içeren kripto haberlerinin ekran görüntülerini göndererek, insanların paralarını pompalamasını bekleyen küresel bir felaket için hevesle izlediklerini görmenin ürpertici olduğunu söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ