İnternet dünyası HEX tokenı ile ilgili duyurularla doluyken, bitcoin.com'da tokenın listelenmesine yönelik olarak Roger Ver’in kişisel “onayı” şimdi gündemi meşgul ediyor.

Roger Ver Bitcoin.com

Dün Kripto Borsası Bitcoin.com’un HEX tokenı alım satımını duyurdu. Bazıları bu duyuruyu iyi bir haber olarak görse de, küresel blok zinciri topluluğu zaten bununla ilgili bir sorun.

Yardım Elini Uzatmak

Bitcoin.com, HEX tokanının alım satımının başladığını duyurmanın heyecanını ilan etti. Bununla birlikte, küresel blok zinciri topluluğunun bu koini Ponzi planının sahte bir karışımı olarak ele alması ve çıkış dolandırıcılığı olarak isimlendirmesi çok garip görünüyor.

Bununla birlikte, Bitcoin.com ekibinin lideri Roger Ver, böyle bir karar karşılığında borsayı  eleştirenlere karşı bir cevap verdi ve herkesin ticaret yapmak için varlıkları seçebileceğini vurguladı:

Bir şey sevmiyor musun? Satın alma. Sevmediğin bir şey mi var? Onu sat.

Dahası, Rpger Ver, YouTube'daki canlı bir yayına, HEX kurucusu Richard Heart (Richard J. Shueler) ile ev sahipliği yaptı ve ikisi de "neler olduğunu" açıkladı.

Kısa süre sonra, Litecoin yaratıcısı Charlie Lee, Twitter'da bu program hakkında iğneleyici bir yorum yaptı.

Şüpheli Token

HEX tokenı, 2 Aralık 2019'da piyasaya sürüldü. HEX, kendisini Ethereum (ETH) ağı üzerinden ilgi çeken bir mevduat zinciri, mevduat süresi ve mevduat sertifikası olarak nitelendiriyor.

Projenin ekibinin teknolojiyi tokenlarının ardında sunmaya çalışmadıklarını not etmek ilginç olacak. HEX aynı zamanda erken benimsenme için 10,000 kat kar vaat ediyor.

HEX talebinin tek katalizörü olan şüpheli "Fiyat Olumlu Oyun Teorisi (PPGT)" dışında, analistler projenin belgelerinin gerçekten ilginç bir "arka kapı" olduğunu buldu.

Tokenın HEX ağındaki arzının büyük bir kısmı kaçınılmaz olarak, proje ekibi ile ilgili olan bazı "Kaynak Adresleri" ne aittir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ