CNBC’nin “Power Lunch” konulu son röportajında, dünyanın en büyük beşinci kripto para birimi olan Bitcoin Cash’in destekçisi Roger Ver, Bitcoin Cash fiyatının bin kat artmasını beklediğini söyledi.

Roger Ver’den Çarpıcı Bitcoin Cash Tahmini Geldi: “BCH 1000x Yapacak”

CNBC’nin “Power Lunch” konulu son röportajında, dünyanın en büyük beşinci kripto para birimi olan Bitcoin Cash’in destekçisi Roger Ver, Bitcoin Cash fiyatının bin kat artmasını beklediğini söyledi.

Spekülasyonunu Bitcoin Cash'in yatırımcılar ve geleneksel para gibi harcayan insanlar tarafından benimsenmesine dayandırmakta.

Gerçek Kripto Para Birimi

Bitcoin.com'un kurucusu olan Ver, Bitcoin Cash'in - Bitcoin değil - teknolojiyi ilk anonim Bitcoin mucidi tarafından tasarlandığı gibi kullanan gerçek kripto para birimi olduğunu söylüyor ve şöyle diyor:

“[Bitcoin Cash] şu anda bulunduğu yerde bin katına çıkabiliyor, çünkü tüm dünya için eşler arası elektronik nakit olmak istiyor. Ve bu kripto parayı kabul eden daha fazla fiziksel dükkan var.

Bunun üzerine daha fazla altyapı oluşturuluyor. Bu gerçekten harika bir yatırım. Bugüne kadarki en büyük yatırımcılardan birinin Warren Buffett’in belirttiği gibi, “Diğerleri açgözlü olduğunda korkun ve korkulu olduğunda açgözlü olun. Bence genel olarak doğru ve özellikle Bitcoin Cash için de doğru. ”

On Binlerce Kayıt

Ver, insanların Bitcoin ve Bitcoin Cash'i güvenli bir şekilde satın alma, kullanma ve saklamalarına yardımcı olacak bir hizmet paketi sunan Bitcoin.com’un her gün onbinlerce yeni kayıt olduğunu söylüyor ve şu açıklamayı yapıyor

“Bitcoin'in 1 dolardan az olduğu zaman çok heyecanlandığım şey, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, anlık, ücretsiz olarak herhangi bir miktarda para gönderebileceğiniz ve alabileceğiniz dünya için eşler arası elektronik nakit paraydı. 2011'den beri bu küçük konuşmayı yapıyorum. Bugün hala Bitcoin Cash için bu konuşmanın tamamen doğru olduğunu düşüşnüyorum. Artık herkesin Bitcoin dediği şeyin doğru bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bugün Bitcoin bu marka, ancak Bitcoin'i popüler yapan popüler teknolojiye şimdi Bitcoin Cash deniyor.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ