Roger Ver, Bitcoin (BTC) maksimalistlerinin sadece fiyatı önemsediğini belirtiyor.

Roger Ver’e Göre Bitcoin’deki Son Fiyat Volatilitesinin İşte Nedeni

Roger Ver, Bitcoin (BTC) maksimalistlerinin sadece fiyatı önemsediğini belirtiyor.

Bitcoin Cash'in (BCH) en yüksek savunucularından Roger Ver, Bitcoin (BTC)’de yüksek fiyat beklentisi olanlar ile koronavirüs pandemisinde para kazanmaya çalışanlar arasında çok az fark olduğunu düşünüyor.

Yeni bir tweet'te, fiyat artıran maske satıcılarına kızgın olan boğaların görünüşte sıfır öz farkındalığa sahip olduklarını açıkça ortaya koyuyor.

Ver (diğer adıyla “Bitcoin Jesus”), perakende benimsenmesini artırmak için 2017'de tartışmalı çatalı için her şeyi başlatan kripto para birimini terk ettiğinden beri Bitcoin maksimalistleriyle çatışıyor. Son zamanlarda, dünya hükümetlerinin gücünü baltalamak yerine BTC'lerini fiat için satma fiyatını önemsediği için onları kandırdı.

Bununla birlikte, Roger'ın kendisi fiyat konuşmasından çekinmiyor. 2011 yılında, ünlü olarak Bitcoin'in altın ve gümüşten en az 100 kez daha iyi performans göstereceği 10,000 dolarlık bir bahis yaptı.

Kasım 2019'da yayınlanan CNBC ile yaptığı röportajda Ver, BCH fiyatının o anda ticaret yaptığı yerden 1.000 kat daha yüksek olabileceğini iddia etti.

Maskeleri fahiş fiyatlarla satın almak kesinlikle Covid-19 pandemisinden yararlanmaya çalışanların kurbanlarının başına gelebilecek en kötü şey değil. Bugünün bildirdiği gibi, dolandırıcıların tuzaklarına düştükten sonra emirlerini almayanlar vardı.

 Bu arada, bazı dolandırıcılar Bitcoin bağışları almak için Dünya Sağlık Örgütü'nü (WHO) taklit etmek kadar ileri gittiler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ