Rootkit, yeni olasılıkların kilidini açmak için kalıcı olarak kilitlenmiş likidite havuzlarından yakalanan likiditeden yararlanır ve ekip tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir teknoloji olan ERC-31337 standardını kullanır

Rootkit, yeni olasılıkların kilidini açmak için kalıcı olarak kilitlenmiş likidite havuzlarından yakalanan likiditeden yararlanır ve ekip tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir teknoloji olan ERC-31337 standardını kullanır. UpMarketCap biçimsel olarak, popüler CoinMarketCap'e oldukça benzer, ancak çok daha fazla işlevsellik ve kullanım durumuyla eksiksiz bir kripto ekosistemi inşa ediyor.

Rootkit, yeni olasılıkların kilidini açmak için kalıcı olarak kilitlenmiş likidite havuzlarını kullanan, yüksek oranda deflasyonist, verim artırılabilir bir token görevi görür. Token, Uniswap fiyatlandırma mekanizması, sabit tedarik para birimi ve kalıcı olarak kilitlenmiş likidite havuzlarının kombinasyonunu kullanır. Rootkit hesaplaması kolay bir fiyat tabanı oluşturur ve bu token için minimum ömür boyu fiyat sağlar. Bu, geleneksel ekonominin beklenen normlarının geçmişine öncülük ederek, sistemde birden çok kez kilitlenmiş olan ETH'nin yeniden kullanımına izin verir. Firma, Defi ve getiri çiftçiliğinin şimdiye kadar görüldüğü şekilde devrim yaratmayı vaat ediyor.

Rootkit lansmanı, tüm katılımcılar için olabildiğince adil olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir haftalık para yatırma döneminden sonra, alınan fonlar ilk Uniswap havuzunu oluşturmak için Rootkit'in tam kaynağıyla eşleştirilir. Likidite havuzu, içindeki tüm olası arzlarla oluşturulduğundan, ulaşabileceği en düşük fiyattan başlar. ETH'nin bir kısmı daha sonra 1 veya 2 daha fazla işlem havuzu, wBTC ve DAI oluşturmak için Uniswap pazarını etkilemeden yeniden kullanılır.

Fiyat tabanı, hem geleneksel hem de kripto çevrelerinde kullanılan ve bir varlığın ulaşabileceği olası en düşük fiyatı ifade eden bir terimdir. Çoğu zaman, fiyatın bir hükümet veya varlık ihraççısı gibi merkezi bir güvenilir otorite olduğunu garanti eden kavramdır. Bu durumlarda söz gerçek değildir çünkü bu otorite fikrini değiştirebilir. Rootkit, zemini matematiğe ve başka hiçbir şeye dayalı olarak oluşturmaz, güven ihtiyacını ortadan kaldırır ve herkese doğrulama yeteneği verir.

UpOnly Ecosystem: ERC-31337 Tabanlı Likidite ve Defi Çözümü

ROOT, ERC-31337 protokolünü başarıyla kullanan ilk projeydi. Bu proje AMM (Otomatik Piyasa Yapıcı) sistemi içinde kalıcı olarak kilitlenerek, likiditeye erişim sağlayarak nelerin mümkün olduğunu gösterdi.

UpOnly ekosistemi, ERC-31337 protokolünü insanca mümkün olduğu kadar çok simgeye dahil etmeyi amaçlamaktadır. Bu, yalnızca yukarı çıkma vizyonuyla (ilgili baz çiftlerine karşı) tüm kripto para birimi manzarasını etkili bir şekilde yeniden tasarlar. Bu devasal görev, kilitli likiditeye erişilerek ve bunu piyasa katılımcıları arasında yeniden dağıtarak ve yeni bir Defi 3.0 çağı getirerek tamamlanacaktı.

upTether:

upTether,USDT de dahil olmak üzere diğer ERC-20 tokenleri ile eşleştirilecek ekosistemin yerel stabilcoin'i olacaktır. İlk pazarı oluşturmak için temel ERC-20'nin yükseltileceği bir Pazar Oluşturma Etkinliği (MGE) gerçekleşecektir. Daha sonra ERC-31337 protokolü, altta yatan değere erişim sağlamak için konuşlandırılacak ve daha sonra fiyat tabanının bütünlüğünü korurken MGE katılımcıları arasında yeniden dağıtmak için piyasaya geri dönüştürülecek. Market Generation Event sözleşmeleri, ERC-31337 token paketleyicisini kullanarak aynı değeri iki kez harcamanın gücünü göstermenin en iyi yoludur.

İlk beş MGE lansmanı, Rootkit Geliştirme Ekibi tarafından seçilecektir. Daha sonra, Rootkit topluluğu, $ ROOT ekosistemine geri verilen bir temel işlem vergisinin yanı sıra gelecekteki ERC-31337 lansmanlarını yönetecek. İlk upToken'in yaratma süreci, MGE sözleşmesi ile toplanan 750.000 USDT'den fazla ile tamamlandı.

upBNB:

Binance Smart Chain'deki ilk ERC-31337 tokeni .upBNB, BSC'deki upToken ekosisteminin temel taşı olacak. upBNB, Binance Akıllı Zincirindeki tokenler için ileriye doğru yolu açacaktır. BNB ile eşleştirilen upBNB tokeni, BSC'de tamamen yeni bir spekülatif varlık oluşturmak için ERC-31337’nin pumpanomics'ini entegre ederken BNB fiyat hareketine maruz kalma sağlayacaktır.

upNFT:

UpNFT'ler bir lansman veya bir olayı anacak ve nadir olanlar, gelecekteki MGE tokenlerinin küçük bir kesimini almak için stake edilebilir. UpToken ekosistemindeki belirli MGE’lerde, onlarla birlikte piyasaya sürülen yeni bir NFT olacaktır. Her seferinde farklı kullanıcı gruplarına verilen toplam 420 NFT kaynağı olacaktır. Kullanıcılar nadir sürümü oluşturmak için 5 NFT'yi birleştirebilir. Nadir NFT'ler, gelecekteki tüm MGE'lerin küçük bir kısmı için istiflenebilir.

UpMarketCap:

Bir sonraki aşama, ERC-31337 tokenlerini izleyen CoinMarketCap'in 1: 1 aynası ve kullanıcıların doğrudan token ticareti yapmalarına olanak tanıyan 'UpMarketCap' adlı yeni yansıtılmış sistem için gerekli araç setini oluşturmaya odaklanacak bir ekosistem. Tüm bu araçların merkezinde, yoğun bir şekilde beklenen ERC-31337 fırlatma rampası olacak. Firma, diğer piyasa katılımcılarının ERC-31337 tokenleri için MGE’lere veya kendi tokenlarını başlatma kabiliyetine katılmaları için araçlar ve sezgisel bir arayüz sağlamayı hedefliyor.

Bu boğa sezonu, özellikle Ethereum tabanlı ürünler ve Defi dahil protokoller için geniş bir fırsat yelpazesi getirdi. Rootkit Finance, ERC-31337 biçiminde ERC-20 dışında alternatif bir kripto ekosistemi oluşturmayı hedefliyor. Platfrom cum ekosistemi, popüler ERC-20 jetonları kadar çok sayıda sentetik token oluşturmayı hedefliyor. Firma erişim ve hizmetleri genişletmeyi planladığından upEcosystem UpMarketCap ve Defi 3.0 ile başlangıçtır.

Rootkit Finance hakkında daha fazla bilgi edinmek için rootkit.financeadresini ziyaret edin

Telegram: https://t.me/rootkitfinance

Twitter: https://twitter.com/rootkitfinance

Medium:rootkitfinance.medium.com https://

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ