Rus Restoran Zinciri ICO Temalı Menü Hazırladı.

Rusya'nın en büyük restoran zincirlerinden biri olan Две Палочки Sonbahar 2017 için özel bir ICO temalı menü hazırlamıştır.

Moskova ve St. Petersburg da dahil olmak üzere birçok şehirde faaliyet gösteren Две Палочки, geçtiğimiz hafta unikal br pazarlama hareketi sergiledi.

Menüde "mulled wine ICO" gibi isimlendirilen şaraplar rus rublesine eşit coinlerle fiyatlandırmıştır. Menüde hatta “banned” (yasaklanmış) olarak tanımlanan “unavailable Chinese mulled” isimli bir şarap da vardır.

Bununla ilgili bir blog yazısından şöyle denilmektedir: “Latin Amerika, Çin, Japonya ve Avrupa gizli kripto para birimlerini ICO'ya yatırıyor. Biz de  Sonbahar'da yatırımı nereye yapmamız gerektiğini biliyoruz."

Düzenleyicilerden gelen farklı sinyallere rağmen, Rusya mevcut pazar karını artırmak isteyen çeşitli, sınırsız sayıda ICO faaliyetlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde, hükuk yetkilileri yasağın uygulamada nasıl işleyeceğine dair ayrıntıları vermeden, "niteliksiz" yatırımcılara kripto para borsasını yasaklama niyetinde olduklarını duyurdular.

ICO token statüsü daha açık gri alan olarak kaldığı için iş adamları bu yönde endişelenilecek pek bir şey olmadığını düşünüyor.
Blog yazısında, “Sizleri kripto para borsasına uzun vadeli yatırım yapmaya davet ediyoruz" diye devam edilir.

Bu yazın başlarında Burger King'in Moskova şubeleri sınırlı bir pilot programda Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlamıştır.

Kaynak;
https://www.cointelegraph.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ