XRP, fiyatı Bitcoin ve diğer büyük kripto paraların fiyatlarına paralel olarak yükselerek son birkaç gündür dikkate değer bir fiyat artışı kaydetti.

XRP, fiyatı Bitcoin ve diğer büyük kripto paraların fiyatlarına paralel olarak yükselerek son birkaç gündür dikkate değer bir fiyat artışı kaydetti. Bu, tokenın 0.20 dolara çıkmasına neden oldu ve bu da tokenın kısa vadeli yoğun bir dirençle karşı karşıya olduğu görünüyor.

Analistler, bu direncin çok daha uzun süre güçlü kalacağına inanmıyorlar, çünkü kripto önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha yüksek olması muhtemel göreceli bir teknik güç oluşturabildi.

Bu yaklaşan rallinin XRP'ye ne kadar öncülük edebileceğine gelince, bir analist, Bitcoin ticaret çiftine karşı % 50'nin üzerinde yükselebileceğini ve bu da son düşük seviyeler arasında ciddi bir mesafe bırakan parabolik bir hareketi işaret ettiğini belirtiyor.

XRP, Kripto Pazarı Konsolidasyon Aşamasına Girerken Büyük Direnç Bölgesine Dokunuyor

Bitcoin ve toplu kripto para piyasası, esas olarak BTC'nin 7.000 $ ortalarında bulduğu direnci aşamamasından kaynaklanan bir yanlamasına ticarete daha girdi.

Bitcoin, XRP, Ethereum ve diğerleri gibi büyük altcoinlerin eğilimi için bir ton oluşturduğundan, daha yükseğe tırmanmaya devam edip etmemeleri büyük ölçüde BTC'ye bağlı olacak.

XRP örneğinde, yerleşik kripto şu anda direnç seviyesinin altında 0.20 $ 'da konsolide oluyor ve bugün bu seviyenin üstesinden gelmek için birçok girişimi bir yükseliş işareti.

Analistler bu görüşe katılıyorlar, çünkü birçok tanınmış trader bugün bunu yakın vadede bir miktar daha yukarı görmek için beklediklerini belirtti.

Bir trader bugün erken bir grafik teklif etti, kripto şu anki direncini aşarsa uzun süre gitmeye hazır olduğunu ve üst hedefin Şubat'ın zirvelerinin etrafında oturduğunu gösterdi.


Traderlar Kabul Ediyor: Devasa Bir Yükseliş Çok Yakın Olabilir

Bu, XRP'nin şu anda analistler tarafından sunulan tek yükseliş değerlendirmesi değil, bir başka önemli ve saygın tüccar olan Bagsy, kriptonun yakında Bitcoin ticaret çiftine karşı toplanabileceğine inandığını bir tweet'te açıkladı.


Şu anda, XRP 0.00002730 sats üzerinden işlem görüyor ve yukarıdaki grafikteki yukarı yönlü hedef 0.000041 BTC'de bulunuyor ve mevcut fiyat seviyelerinden% 50'nin üzerinde bir tırmanışa işaret ediyor.

 Bu potansiyel hareket, XRP'yi Ekim 2019'dan bu yana gördüğü Bitcoin'e karşı en yüksek fiyat seviyelerine götürecek ve bu da kripto paranın 0.30 dolar civarında sabit kalacağına işaret ediyor.  

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ