Bu yazımızda sizlere SafeMars Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

SafeMars Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi SafeMars Coin

Bu yazımızda sizlere SafeMars Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

SafeMars Coin Nedir?

Ödemelere ve ilgili protokollere yansıyan vergileri dikkate alıyor musunuz? Bu makalede okuyucular, Safemars token projesi ve Safemars kripto para birimi hakkında birçok önemli bilgi alacak.

Safemars, likidite ve kar elde etmek için bağımsız bir prosedür veya protokoldür. Tüm kullanıcı işlemlerine% 4 vergi eklerler. Bunun% 2'si kesintisiz ve anında SAFEMARS sahiplerine aktarılır. Sahipler, herhangi bir çiftlik veya hak talebinde bulunmadan gelen kutularında SAFEMARS tokenlerini görebilir. Geri kalan% 2 BNB'ye bağlanır. Genellikle likiditeye eklenir ve SAFEMARS rezerv fiyatını artırma etkisine sahiptir.

Ethereum blok zincirinin ardından Safeearth, dünya çapında Safemars'ın kardeş parası olacak. Safe Mars Crypto Review hakkında daha fazlasını okuyun.

Safe Earth, Safemars'lara benzer mekaniklere sahiptir. Likidite ve karlılık yaratma uygulaması olarak işlev görür. Bu protokolde işlem vergisi ve kara delik var.) Safemars rezerv fiyatını artırmayı ve likiditeyi artırmayı hedefliyor. Safe Earth'ün çalışması burada aşağıdadır.

Safemars gibi,% 4 vergi üstlendikten sonra da çalışır.

Verginin% 1'i sahipler içindir ve % 1'i likiditeye karşı otomatik olarak teminat altına alınır.

Geri kalanın % 2'si farklı şekilde dağıtılır.

SAFE EARTH ve SAFEMARS, iki farklı blok zincirine dayanan kardeş koinlerdir. Her ikisi de eşit derecede önemlidir ve en büyük ilgiyi çeker.

Bu açıklamayı incelerken,% 1 işlem vergisinin hiçbir yerde kullanılmadığını fark etmiş olmalısınız.

Bu % 1, Safemars tokenlarini kullanmak için düzenli olarak gereklidir. SAFEMARS'ın BSC üzerindeki likiditesini artırmak da gereklidir. Böylelikle hamillerden faydalanır ve rezerv fiyatı sürekli artar. Akılda tutan bazı şeyler var.

Sahiplerin Safe Mars Crypto Review kapsamında ne yapması gerekiyor?

• Bir sahip olarak, Güvenli Araziden yararlanmak için iki şey yapabilirsiniz:

• Koruyucular SAFEMARS'ı tutmalı ve yükselişini izlemelidir.

• Ethereum blok zinciri hakkında bir ipucu olarak SAFE EARTH almayı düşünebilirler.

Safe Mars kripto incelemesine göre, okuyucuların ve kullanıcıların Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Binance (BNB), Ethereum (ETH) veya diğerleri gibi büyük kripto para birimlerinden birine yatırım yapmalarını öneriyoruz. Binance Exchange, kalıcı mevduat kabul eden en büyük kripto para borsalarından biri olarak popülerdir. Alıcılara lansman boyunca dikkatli, tedbirli ve güvenli olmalarını tavsiye ediyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ