Bu yazımızda sizlere SafeMoon Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

SafeMoon Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi SafeMoon Coin

Bu yazımızda sizlere SafeMoon Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

SafeMoon Coin Nedir?

Kripto para birimi artık tuhaf bir kavram değil, özellikle bugün yatırımcılar bu dijital para birimleri için çıldırırken. Kripto piyasası çok değişken ve bunu biliyoruz. Fiyatlarda son dönemde yaşanan artış ve ani düşüş bu iddianın kanıtıdır. Dışarıda birkaç kripto para birimi var. En son göz alıcılar Ethereum, StopElon, Dogecoin ve Bitcoin oldu. Şimdi kripto dünyası başka bir para birimi olan SafeMoon'u kucakladı. Yeni bir ekleme olmasına rağmen, bu yeni kripto büyük ölçüde fark ediliyor. Bu yılın Mart ayında piyasaya sürülen SafeMoon şu anda internet üzerinden tur yapıyor.

SafeMoon nedir?

SafeMoon adı "Aya Güvenle gidiş" anlamına geliyor ve kendisini bir Defi tokeni olarak satar. Bu aya ulaşma ifadesi Dogecoin ile tanıtıldı ve şimdi SafeMoon da onu takip ediyor. SafeMoon, Bitcoin gibi diğer kriptolara benzeyen ve diğer para birimlerinin aksine fiyat dalgalanma sorunlarını gidermeyi amaçlayan merkezi olmayan bir finans belirteci olan Mart 2021'de piyasaya sürüldü.

CoinMarketCap'e göre, SafeMoon'un döviz fiyatı 0,000003967 ABD doları ve piyasa değeri 2,2 milyar ABD dolarıdır. Dijital para birimi, pazara girmesinden bu yana fiyatlarında istikrarlı bir artış yaşadı.

SafeMoon, blok zincirinde bulunur ve herhangi bir finansal kurum veya borsayı aracı olarak kullanmaz. Eşler arası değişimi teşvik etmeyi amaçlamaktadır ve yayınlanan whitepaper'a göre toplam 1 katrilyon token arzına sahiptir.

SafeMoon, ABD Savunma Bakanlığı için Tam Kaynak Analisti olan CEO John Karony tarafından yönetilmektedir. Thomas Smith, daha önce Goldsmith Blockchain Consulting'in CIO'su olarak görev yapmış CTO'dur. SafeMoon'un COO'su, LinkedIn profiline göre daha önce Likeandshare LTD ve Ben Philips Media'da Yönetici olarak çalışan Jach Haines-Davies.

SafeMoon nasıl çalışır?

SafeMoon, fiyat dalgalanması sorununu gidermek için kripto paralarının günlük alım satımını caydırdıkları bir protokol kullanır. SafeMoon, uzun vadeli token sahipleri için bir ödüllendirme sürecini duyurdu. tokenlari satan kişiler, işlemlerde% 10 ceza vergisi ücreti ile vurulacak ve bu ceza işlem ücretlerinin% 5'i mevcut token sahiplerine dağıtılacaktır.

Bu protokol, token satışını sınırlandırmak ve daha ziyade varlıklarını teşvik etmek için uygulanmaktadır. İşlem, traderların tokenleri satmadan önce düşünmelerini sağlayacak ve mevcut coin sahiplerine ek avantaj sağlayacak. Bu yöntem, dalgalı fiyatlara ve pazar çöküşüne neden olan kripto satışının neden olduğu ani düşüşleri azaltmayı amaçlamaktadır.

SafeMoon'un resmi web sitesi şöyle diyor: "Sahipler, SafeMoon dengelerinin süresiz olarak büyümesini izlerken statik yansıma yoluyla pasif ödüller kazanıyor." Statik RFI ödülleri, bu kripto para birimini diğerlerinden benzersiz kılar. Tedariki kontrol etmek ve uzun vadeli sahipler ve başarılı olanlar için ödüllendirici ve faydalı bir yanma stratejisi sağlamak için dijital yanıklar yerine manuel bir yakma stratejisi kullanır.

SafeMoon Nasıl Satın Alınır?

Resmi web sitesi, Pancakeswap'i tokenleri satın almak için birincil borsa olarak listeliyor. İlk adım, güvenilir bir cüzdan oluşturmaktır. Daha sonra, BNB'yi trust cüzdanı aracılığıyla bir akıllı zincire dönüştürmek ve SafeMoon eklemek gerekir. Binance Smart Chain'i SafeMoon'a dönüştürmek için Pancakeswap'i kullanın. İşlemi değiştirdikten sonra, cüzdan SafeMoon'a sahip olacaktır. Tokenleri satın alma prosedürü web sitelerinde ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Ancak SafeMoon şüphe gözünden kaçmaz. Uzmanlar, hiçbir şekilde düzenlenmediği için SafeMoon'a yatırım yapmanın riskli bir iş olduğunu söyledi. Likiditenin çoğunluğu ekibe ait olduğu için bir Ponzi Şeması ile eşitlenmiştir. SafeMoon, bu şüphecileri reddetti ve yıl için net yol haritasından bahsetti. Ekip, SafeMoon'u Afrika Piyasaları ile entegre etmeyi, Binance gibi diğer borsaları keşfetmeyi ve hatta kendi borsasını kurmayı hedefliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ