Bu yazımızda kısaca SafePal Coin Nedir? SFP Coin Nedir? Sorularına yanıt vereceğiz.

SafePal Coin Nedir? SFP Coin Nedir? Tüm Detaylar

Bu yazımızda kısaca SafePal Coin Nedir? SFP Coin Nedir? Sorularına yanıt vereceğiz.

SafePal Coin Nedir? SFP Coin Nedir?

SafePal, kitleler için güvenli ve kullanıcı dostu bir kripto yönetim platformu sağlamayı amaçlayan bir kripto para cüzdanıdır. SafePal, kullanıcıların kripto servetlerini kolayca depolayabilecekleri, yönetebilecekleri, takas edebilecekleri ve büyütebilecekleri, tümü SafePal Uygulaması aracılığıyla eşleştirilen ve yönetilen donanım cüzdanı ve yazılım cüzdanı ürün grupları sağlar.

SafePal, Binance Chain ve Binance Smart Chain, 10.000 token ve NFT varlıkları dahil olmak üzere 20 blok zincirini destekler. Binance DEX, Binance Spot Trading ve Ethererum, BSC ve Tron ağlarındaki tüm DApp'ler ile entegre olmuştur. SafePal aynı zamanda Binance Labs'in ilk donanım cüzdan portföyüdür.

SFP, SafePal’in BEP-20 yerel yardımcı program tokenıdır ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahip olacaktır:

Ücretler ve İndirimler: SafePal donanım cüzdanları ve SafePal Swap gibi SafePal ürünlerinde ücret ödeyin ve indirim kazanın.

Staking Ödülleri: SafePal Kazanma programından ödüller almak için SFP tokenlarını kazanın.

Bonus ve Airdrops: SFP token sahipleri, SafePal ve ekosistem ortaklarından özel kuponlar alma, özel kampanyalara katılma ve özel koleksiyon ürünleri talep etme ayrıcalığına sahiptir.

Topluluk Yönetişimi: SFP token sahipleri, teklifleri başlatabilir ve hazine fonlarının nasıl dağıtılacağı ve SafePal ürünlerine yeni blok zincirler eklemek gibi yeni özellikler hakkında oy verebilir.

Arka Plan

SafePal ekibi, donanım, yazılım, kullanıcı ara yüzü tasarımı ve siber güvenlik alanlarında büyük bilgi birikimlerine sahiplerdir. SafePal, hem donanımsal hem de yazılıma büyük emek vermiş ekip olarak, kitleler için kripto saklama deneyimini engelleyen mevcut sorunları çözme odaklı ve bir üründe güvenliği, basit kullanımı ve erişilebilirliği birleştirmeyi amaçlıyor.

2018'de kurulan SafePal, kullanıcıların merkezi olmayan varlıklarını korumalarına ve büyütmelerine yardımcı olan güvenli ve güçlü bir kripto para cüzdanıdır. Aynı zamanda Binance tarafından yatırılan ve desteklenen ilk donanım cüzdanıdır. SafePal, kullanıcıların varlık güvenliğinden ödün vermeden kripto varlıklarını kolayca depolayabilecekleri, yönetebilecekleri, takas edebilecekleri, ticaret yapabilecekleri ve büyütebilecekleri SafePal Uygulaması aracılığıyla eşleştirilen ve yönetilen donanım cüzdanı ve yazılım cüzdanı ürün grupları sağlar. SafePal şu anda dünya çapında 87 ülkede 55.000'den fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

Koinin Binance'te listelenmesinin ardından önemli ölçüde ivme kazandığını belirtelim. Koin son günlerin sükse yapan koinleri arasında yer alıyor..

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ