Başlamış olan boğa döngüsü sırasında Bitcoin (BTC) en az 100.000 dolara gidiyor, sektörün en tanınmış analistlerinden biri doğruladı.

“Sağduyulu Tahmin” Diyen Willy Woo Bitcoin’de Fiyat Beklentisini Açıkladı

Başlamış olan boğa döngüsü sırasında Bitcoin (BTC) en az 100.000 dolara gidiyor, sektörün en tanınmış analistlerinden biri doğruladı.

RT finansal haberlerine konuşan 3 Mart'ta Keizer Raporu'nu açıklayan Willy Woo, BTC / USD'nin 135.000 $'ı “sağduyu tahmini” olarak nitelendirdiğini söyledi.

Woo'dan Keizer'a: BTC Yakında 250 Bin Dolar

Woo, gelecekteki kazançları tahmin etmek için kümülatif ortalama Bitcoin fiyatını özellikle etkili bir metrik olarak vurguladı.

Bitcoin'in blok ödül yarılanmasının dört yıllık döngülerine uygun olarak büyüdüğünü ve aktığını açıklayan Woo, BTC / USD'deki yeni zirvelerin görüleceğini söyledi.

“En iyi tahminde bulunursanız, 100.000 doların üzerindedir; Bence daha sağduyulu tahminlerden biri zamanlama döngüsüne ve ortalama 35x değerine göre 135.000 dolar civarında olacak ”diye devam etti.

“Bu boğa piyasasının ne kadar sürdüğüne bağlı olarak yaklaşık 100.000 ila 250.000 $ aralığına bakıyorum” diyor.

İyimserlik Fiyat Şüphecilerini Boğuyor

Woo, BTC / USD'nin bir hafta farkedilen kayıplardan sonra 200 günlük hareketli ortalamada işlem görmeye devam etmesiyle konuşuyordu.

Geleneksel pazarlardaki ani ama şüpheli bir ralli Bitcoin'e dökülemedi ve özellikle 2020'deki başarılarının kısa ömürlü olacağı konusunda bir şüpheciden eleştirilere yol açtı.

 Aynı zamanda, bazı endüstri rakamları yılın geri kalanında canlı fiyat tahminleri sunarken, teknik tahminler mevcut fiyat performansının Mayıs ayı blok ödülünün yarıya indirilmesinden önce tam olarak planlandığını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ