Beklendiği gibi, mahkemeye sundukları dilekçede Craig Wright'ın avukatları, davacıların 90 günlük duruşma süresini uzatma taleplerini reddetmesini istedi.

Beklendiği gibi, mahkemeye sundukları dilekçede Craig Wright'ın avukatları, davacıların 90 günlük duruşma süresini uzatma taleplerini reddetmesini istedi.

İstek "duruşmayı erteleme girişimi" olarak tanımlanmakta. Avukatlar Wright ve Kleiman varisleri arasındaki uzun süreli yasal savaşı sürdürmek için "iyi bir neden" olmadığını iddia ediyor.

Dahası, kendi Satoshi ilan ettiği tezini Haziran ayında sunması bekleniyor, bu da uzatmanın planlarını bozacağı anlamına geliyor.

Wright Bitcoin Servetini Aldı

Meşhur Tulip Trust'a eriştikten sonra yaklaşık 1.1 milyon BTC almayı onayladığı bir uygunluk bildirimi bildirdi. NChain şefi, kripto hazinelerinin kilidini açmak için gerekli olan özel anahtarlara sahip belgeleri aldığını iddia etti. Daha önceki bir mahkeme kararına göre, onları en geç 3 Şubat'ta üretmesi gerekiyordu.

Wright, 16.000'den fazla BTC adresi listesi sağlamasına rağmen, davacılar "gizemli" gümrüklü kurye hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duydular ve bu da duruşmayı erteleme ihtiyacını ortaya çıkardı.

BSV Bir Nefes Alıyor

Wright'ın gerçek Satoshi Nakamoto (kripto endüstrisinde oldukça tartışmalı bir iddia) olduğunu doğrulamaya yaklaştıktan sonra Wright destekli çatal Bitcoin SV, BSV'nin çevrilmesine izin veren devasa bir ralliye tanık oldu. Ancak, BSV fiyatı sonunda FOMO güdümlü yatırımcıların hamleleriyle birlikte soğudu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ