Ünlü Harry Potter yaratıcısı J.K. Rowling, BTC topluluğuna katılmayacağını ve Ethereum'u onaylayarak Bitcoin savunucularını nasıl trollediğini söyledi.

Şaka Gibi: Bitcoin’i Trolledim

Ünlü Harry Potter yaratıcısı J.K. Rowling, BTC topluluğuna katılmayacağını ve Ethereum'u onaylayarak Bitcoin savunucularını nasıl trollediğini söyledi.

J.K. Rowling, milyarder ve ikonik Harry Potter kitap serisinin yazarı, kripto Twitter'dan Bitcoin'i anlamasına yardımcı olmasını istedi.

Topluluğun tepkisi o kadar hevesliydi ki, Rowling'in Bitcoin satın almak veya BTC topluluğuna katılmak gibi bir niyeti olsa bile, şimdi bunu yapmayacağını açıkça belirtti.

Ayrıca yardımcı olamadı ama Bitcoin sahiplerini varolmayan Ethereum saklamasından bahsederek biraz alay etti.

Hafta sonu boyunca, Harry Potter yazarı Bitcoin'i hedef alan o kadar çok ilgi ve bilgi aldı ki belki de yazmaktan bıkmıştı.

Ayrıca, birçok sahte J.K. Rowling hesapları ortaya çıkıyor, bunlardan biri 100 dolar değerinde Bitcoin satın aldı.

Cumartesi tweet'inde Rowling şunu yazdı:

"Korkarım ki biri Bitcoin'e sahip olmadığım için sinirlenmeden Twitter'da bir daha asla giriş yapamayacağım."

Topluluktaki bazı kişiler onu Rowling'in iddia ettiği gibi, troll ediyorlarsa, şimdi bir Ethereum stash'a sahip olduğunu ve bu nedenle asla Bitcoin topluluğuna katılmayacağını söyleyerek onları troll ediyor.

Bir yorumda, ETH'ye sahip olmanın da bir şaka olduğunu belirtti.

Hafta sonu boyunca yazarın kripto bilgisi önemli ölçüde iyileşti. Şu tweet'i gönderdi:

"Bu aptalca. Bitcoin topluluğuna katılmıyorum. Şimdiye kadar, önemli Ethereum varlıklarını artırma umuduyla Bitcoin'i trollediğim çok açık olmalı. * Bu da bir şaka."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ