Bu çalkantılı pazar erimesi sırasında hiçbir varlığın bir rock yıldızı olmadığı kanıtlanmasa da, Bitcoin fiyatının kısa vadede kendi başına olduğu görülüyor.

Sallanan Piyasada Bitcoin Umut Verecek mi?

Bu çalkantılı pazar erimesi sırasında hiçbir varlığın bir rock yıldızı olmadığı kanıtlanmasa da, Bitcoin fiyatının kısa vadede kendi başına olduğu görülüyor. Aslında, ABD hükümeti koronavirüs krizine yanıt olarak en son teşvik paketini pompalarken, diğer her varlık sınıfı kızakları vururken hisse senetleri ve tahvillerle ilişkisiz bir şekilde ticaret yaptığını söyleyebilir.

Son olarak, BTC pozitif ve negatif zemin veya ticaret yasası arasında kıvrımlıdır, ancak en önemlisi 5.200 $ eşiğine dayanmaktadır. Diğer varlıklar kesinlikle bir dip işareti olarak sıfır gösterirken, bu olumlu bir işarettir. Yatırımcılar bugün hisse senetleri, tahviller ve altından çıkışlar için koştu ve Bitcoin'e yapışmayı başardıklarında geriye bakmadılar.

Bitwise Asset Management CEO'su Hunter Horsley'e göre, Coinbase yatırımcılarının neredeyse dörtte üçü bugün satın alıyor. Herculean başarısını, Bitcoin’in bekletme yeteneğinin, sadece “etkileyici” olarak tanımladığı devre kesiciler veya onu desteklemek için hükümet müdahalesi olmadan gerçekleştiğini gözlemlediği bir tweet'e dikkat çekti. Bir gün bir trend oluşturmaz, ancak Horsley'nin Twitter başlığında belirttiği gibi, “hepimiz her gün izliyoruz.”

Bir açıklama matematiğe gelebilir. Örneğin, Cuma gününe kadar günlük 500 milyar dolarlık geri alım operasyonu taahhüt eden en son teşvik paketinin bir parçası olarak Federal Rezerv. Blockstream CSO’su Samson Mow’a göre, Bitcoin'in sonlu doğasını merkez sahneye yerleştirerek perspektife koyuyor.

 “Ay” dan çok uzak olduğumuz halde, Bitcoin kripto para biriminin nihayet borsadan bağımsız olarak ticaret yapmaya başladığı anlaşıldığı için bazı yatırımcılar arasında umudu yeniden sağladı. Bu çubukların görülüp görülmeyeceği ile ilgili.

Koronavirüs pandemisinin siyah kuğu doğası göz önüne alındığında, tüm bahisler ilişkisiz varlık sınıfları etrafında iptal edilmiştir. Sürünün nakit paraya taşınmasından hiçbir varlık güvende olmadığından, Bitcoin ve altın taraftarları, hangi varlığın daha az kötü performans gösterdiği konusunda birbirlerine izin vermek için hareket ediyor.

Bitcoin geleneksel finansal piyasalardan ayrılma belirtileri gösterirken, altcoinler daha büyük akranlarının liderliğini izliyorlardı.

 Bitcoin, yılda iki haneli bir düşüş gösterebilir, ancak yatırım ortamı şu anda riskli bir ortamdır. İçsel oynaklığı ile Bitcoin'i güvenli bir liman varlığı olarak savunmak zordur. Yine de bir Bitcoin ikiye bölme etkinliğinin katalizörü ile yatırımcılar, amiral gemisi dijital para biriminin kalabalığı görmezden geldiği ve kendi davulcunun ritmi ile yürüdüğü daha fazla gün olduğunu görebilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ