Koreli elektronik eşya üreticisi Samsung Electronics, yakın zamanda Galaxy NFT ekosistemini oluşturmak için işbirliği yapacak altı şirketle bir mutabakat zaptı (MOU) imzaladı.

Samsung, Galaxy NFT Ekosistemi Oluşturmak için Mutabakat Muhtırası İmzaladı

Galaxy NFT Ekosistemi

Güney Koreli elektronik üreticisi Samsung Electronics, kısa süre önce altı şirketle “Galaxy NFT ekosistemi” oluşturmak için bir mutabakat zaptı (MOU) imzaladı. İmza, Samsung Electronics'in NFT'leri kullanarak sanal ve gerçek dünyayı birbirine bağlamaya başlamasının yolunu açıyor.

Korece haber sitesi News1'de yer alan bir rapora göre, elektronik devi ile MOU'yu imzalayan altı şirket arasında Alllink, Digital Plaza, e-cruise, Shilla Duty Free, Show Golf ve Theta Labs yer alıyor. Alllink, kimlik doğrulama çözüm ortağı iken Theta Labs, Samsung Electronics'in NFT düzenleme ortağıdır.

Elektronik eşya üreticisinin açıklamasının ardından yaptığı açıklamalarda kimliği belirsiz bir şirket yetkilisi şunları söyledi:

Samsung Electronics, çeşitli ortaklarla NFT kullanarak sanal dünya ile gerçek dünyayı birbirine bağlayan müşteri deneyimini yenilemeye devam edecek.

Bu arada News1 raporu, Samsung Electronics'in NFT sertifikasyon sürecinden geçen Yeni Galaxy NFT kullanıcılarına veya sahiplerine indirimler de dahil olmak üzere avantajları genişletmeyi planladığını söyledi. Rapora göre, öngörülen NFT sertifikasyon süreci Digital Plaza, e-cruise, Shilla Duty Free ve Show Golf olmak üzere kalan dört şirkette yapılacak.

Rapora göre Samsung Electronics, Theta Labs ile birlikte en son MOU'nun imzalanmasından önce "Yeni Galaxy NFT'yi bir akıllı telefon ve tablet tasarımı şeklinde sundu."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ