Samsung kısa süre önce lansmanını yaptığı yeni amiral gemisi Galaxy S10 ile kullanıcılara sunduğu kripto para cüzdan uygulamasının sadece Ethereum'u desteklediği ortaya çıktı

Samsung

Samsung, kısa bir süre önce yaptığı Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 serisini dünyaya tanıtmıştı. Samsung’un yaptığı lansmanda tanıtılan en yeni amiral gemisi olan telefonu Galaxy S10, kripto para birimlerini saklamak üzere tasarlanmış özel bir güvenli depolama işlevi içereceği belirtilmişti ve bundan dolayı kripto para yatırımcılarının ilgisini üzerine çekmişti. 

Lansmanın üzerinden birkaç hafta geçmesinin ardından Bitcoin, Ethereum ve hatta ERC-20 jetonlarını destekleyen tam teşekküllü bir kripto cüzdanıyla geleceği iddia edilen Samsung uygulaması hakkında sosyal medyada bir çok detay paylaşıldı.

Jorozu adlı bir YouTuber,  Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S10’u inceledi ve telefonun sadece Ethereum’u desteklediğini bunun haricinde dünyanın en popüler kripto para birimi Bitcoin'de dahil olmak üzere  Ethereum'dan başka bir para birimini desteklemediğini belirtti.

Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı lansman sırasında Bitcoin’i dışlamış gibi görünüyor. Şimdilik sadece Ethereum gibi görünüyor!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S10'un kutu açılışı videosunu izlemek için yukarıdaki tweet’e tıklayın. Videoda, Jorozu’nun telefonu kutusundan çıkardığını ancak esas olarak Blockchain anahtar deposu (cüzdanı) özelliğine odaklandığını göreceksiniz.

 Telefonun Kore sürümü olduğunu iddia edebilirsiniz, ancak bu Galaxy S10’un neden sadece Ethereum’u desteklediğini açıklama konusunda yetersiz.

 Kullanıcılara sunulan kripto para cüzdan uygulamasını açtığınızda, desteklenen tek kripto para biriminin Ethereum olmasına rağmen cüzdanda Bitcoin görseli ile karşılaşacaksınız.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ