Santiment analitik şirketi, Ethereum'un son düzeltmeden neden en az zarar gördüğünü anlamak için bakılması gereken üç faktörü paylaştı.

Blockchain analitik şirketi Santiment, Ethereum'un son sekiz saat içinde piyasa düşüşünde minimum hasarla atlatan birkaç kripto varlık arasında olduğunu belirtti.

Ethereum hakkında izlenmesi gereken üç önemli faktör

Tweet'te de paylaşılan rapor, blockchain dünyasındaki en büyük ikinci kripto para birimi için önemli olan üç faktörden bahsediyor.

Token dolaşımı iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve önemli seviyeyi aştı. Ağırlıklı sosyal duyarlılık, kripto Twitter'ın ETH'nin 3.300 $ fiyat seviyesini geri alması konusunda coşkulu olmasıyla şimdiye kadar iyi bir şekilde ayakta kaldı.

Ancak, Santiment tarafından sağlanan grafikte, bu endeksin eğrisi şimdiden negatif alana doğru kırılmaya başladı. Rapora göre daha da düşerse ETH fiyatı onu takip edebilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Üçüncü faktör, ortalama dolar yatırım yaşıdır. Grafikte, ETH fiyatının ve bu endeksin farklı yönlerde hareket ettiği açıkça görülüyor. Ether fiyatı yükseldiğinde, endeks düşer. ETH, Mayıs ayında ulaşılan 4.300 $ seviyesinin üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlerken düşüyordu.

Şu anda, ortalama dolar yatırım yaşı kademeli olarak düşmeye başladı - son üç gündür düşüyor.

Bu durum sessiz Ethereum adreslerine yatırım yapan atıl USD'nin şimdi tekrar harekete geçmeye başladığını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ