Apecoin, ağ etkinliğinde güçlü bir artış gösteriyor ve bu da APE kripto parası için yaklaşan bir fiyat rallisine işaret ediyor.

Apecoin, ağ etkinliğinde güçlü bir artış gösteriyor ve bu da APE kripto parası için yaklaşan bir fiyat rallisine işaret ediyor.
Bununla birlikte, APE'nin toparlanmaya devam etmesi için daha geniş pazardan ve pazar çapındaki ralliden gelen bir itmeye ihtiyacı olacaktır.

Önümüzdeki hafta Şangay güncellemesi öncesinde tüm dikkatler Ethereum'a (ETH) çevrilirken, bazı Ethereum tabanlı altcoinler de güç gösteriyor.

Bored Ape Yacht Club topluluğunun yerel kripto para birimi olan ApeCoin (APE), zincir içi verilere göre yükseliş sinyalleri gösteriyor. Santiment son raporunda, ApeCoin'in muhtemelen Stargate Network'te artan faaliyet döneminden sonra STG fiyatının yükseldiği Stargate Finance'in (STG) performansını tekrarlayabileceğini ekliyor. STG token fiyatı, Stargate ağ etkinliğindeki bir miktar artışın ardından yaklaşık yüzde 50 arttı. Santiment son raporlarında şunları yazdı:

Yakın zamanda bunu Stargate Finance ile gördük. Ağda bir süre artan aktivitenin ardından, STG'nin fiyatı yükseldi. Aynı şey Apecoin için de olabilir mi? Kesinlikle öyle görünüyor. Jeton sahiplerinin bakiyelerini artırmasıyla APE'de artan aktivite görüyoruz. Bu, perakende yatırımcıların işin içine girdiğinin bir işaretidir ve bu, bir fiyat artışının işareti olabilir.

ApeCoin benzer yükseliş sinyalleri veriyor olsa da, APE Fiyatının daha fazla yükseleceğini garanti etmez.

Tabii ki, bunun olacağının garantisi yok. Kripto piyasası tahmin edilemez ve her şey olabilir. Ancak piyasa tersine dönmeye karar verirse, Apecoin fayda sağlamak için birincil konumda olabilir. Stargate için işe yaradı ve Apecoin için işe yarayabilir. Sadece bekleyip görmemiz gerekecek.

ApeCoin (APE), Ocak ayının ilk ayında 6,30 doları aşan fiyatıyla 2023 yılına oldukça iyi bir notla başladı. Ancak, o zamandan beri sürekli bir düşüş içinde ve APE şu anda 4,20 dolardan işlem görüyor.

En son gelişmeye göre Novel Labs, oyun içi para birimi olarak Apecoin'i (APE) kullanacak Ethereum blok zincirinde Serum City adlı bir şehir kurma oyunu oluşturmak için çalışıyor.

Serum City'de Mutant Apes ana karakterler olacak ve MAYC, sahiplerinin oyuna erişmesini sağlayacak birkaç NFT koleksiyonundan biri olacak. Serum Şehri, Mutant Karteli'nin kurucusu Lior Messika tarafından geliştirilen ve son 18 ayda çizgi roman ve kısa video klipler şeklinde yayınlanan Mutant Karteli'nin bilgisini genişletme çalışmalarına devam edecek. Decrypt'e konuşan Messika şunları söyledi:


Biz sadece Mutantlarımız hakkında harika hikayeler uyduran bir grup ineğiz. Harika olan şey şu ki, artık birçok topluluk üyemizi ve oynayan insanları kanonumuza dahil ediyoruz.

Diğer NFT tabanlı oyunların aksine Messika, Serum City'nin çekici bir oyun deneyimiyle çok daha zengin olacağını öne sürdü. Messika, "Açıkçası, pek çok oyunun hepimizin umduğumuz türden bir benimsemeye ulaşmamasının nedeninin, çoğunun o kadar derin olmaması olduğuna inanıyoruz" dedi. "O kadar eğlenceli değiller."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ