Santos FC Fan Token, tüm Santos FC taraftarları için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı token.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nedir?

Santos FC Fan Token, tüm Santos FC taraftarları için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı token. Token, Santos FC taraftarlarına takım oylamalarına katılma, dijital koleksiyon ürünleri avlama, NFT satın alma ve taraftar ödülleri ya da harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sunar.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nedir?

SANTOS, Santos FC için resmi Binance Fan Token'ıdır ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

Etkileşim: SANTOS token sahipleri, Binance Fan Token platformunda taraftar katılımıyla ilgili oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir.

Sadakat Aboneliği (PowerStation): SANTOS token sahipleri, Santos FC NFT'lerini taraftar ödülleri, dijital koleksiyonlar, taraftar güç puanları ve daha fazlası için taahhüt edebilecekler.

E-ticaret: SANTOS token, Santos FC'nin e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir ve Binance Pay'den yararlanılarak ticari ürünler, maç günü biletleri, üyelikler ve daha fazlası için kullanılabilir.

Avantajlar: SANTOS token sahipleri, Binance Fan Token Platformu üzerinden Santos FC ile etkileşime geçerek imzalı ürünler, bir futbolcu veya efsane ile tanışma ve selamlaşma ve diğer deneyimler dahil olmak üzere hayatta bir kez elde edilebilecek avantajlar elde edebilir.

Oyunlaştırma: SANTOS token sahipleri, Binance Fan Token Platformundaki birçok oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

Bağış: SANTOS token sahipleri, sevdikleri takıma doğrudan bağış yapabilecek ve bir sadakat kanıtı rozeti alabilecek.

SANTOS token, Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde yerel bir BEP-20 token olarak çıkarılır ve Santos FC taraftarlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleriyle güçlendirir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ