Bu yazımızda sizlere SaveBritney Coin (SBRT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SBRT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Save Britney Coin (SBRT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi SBRT Coin

Bu yazımızda sizlere Save Britney Coin (SBRT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SBRT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

SaveBritney Coin (SBRT) Nedir?

SaveBritney Coin (SBRT) yeni çıkan koinlerden. Ülkemiz onu Twitter’da 100 bin’e yakın takipçisi olan Coin Hunter ile tanıdı. 


Bir kişinin kişisel, ekonomik ve yasal karar verme gücünün Britney'nin babasına ve avukatlarına devredildiği yasal bir yapıyı ifade eden SaveBritney Coin, adından da anlaşılacağı üzere Ünlü şarkıcı Britney Spears’a odaklanıyor.

Britney Spears, yaklaşık 13 yıldır babası Jamie Spears tarafından denetlenen bir koruma altında bulunuyor. Daha ayrıntılı bir şekilde açıklarsak;

  • Pop yıldızının babası ve bir grup avukat, Britney’in hayatının kontrolünü ele geçirdi.
  • Mali veya kişisel kararlar üzerinde hiçbir kontrolü bulunmuyor.
  • Çocuk sahibi olmasını engelleyen bir doğum kontrol cihazı tutmaya zorlanıyor.
  • Kendi iradesi dışında performans göstermeye zorlanmış ve para için sömürülmüş durumda.
  • Britney Spears, ceza olarak kullanılan ilaçları almaya zorlandı.
  • Bu durum, bir kişinin kendilerini savunma, kararlarından ve hatalarından öğrenme, büyüme ve gelişme yeteneğini sınırlıyor.

İşte SaveBritney Coin (SBRT) Britney Spears’ı bu durumdan kurtarmaya çalışıyor.

Peki Bunu Nasıl Yapıyor?

Proje Britney Spears’ın hayatının üzerine bir karabasan gibi çöken bu durumu yani onu babasından ve avukatından kurtarmaya çalışıyor. Bunun için bir söylemi de bulunuyor:

Kripto paralar, herhangi bir kurum veya Britney'nin babası avukatları tarafından kontrol edilemez!

En iyisi ademi merkeziyetçilik.

Senin için her şey bitti. Britney'i yeterince suistimal ettin, bunu durdurmanın zamanı geldi.

O yaşamayı hak ediyor.

Britney’e verilen destekler de söz konusu.

"Bugün gördüklerimizden sonra, şu anda hepimiz Britney'i desteklemeliyiz. İyi ve kötü geçmişimiz ne olursa olsun ve ne kadar uzun zaman önce olursa olsun... Ona olanlar doğru değil. Hiçbir kadın asla bunları yaşamamalı. Kendi bedeni hakkında karar vermesi kısıtlanmamalı" Justin Timberlake

"Kendi kaderinin kontrolünü elinde tutmak isteyen herhangi bir kadının veya insanın hayatı dilediği gibi yaşamasına izin verilmemesi kabul edilemez. Size 'yakın' olanlar tarafından susturulmak, görmezden gelinmek, zorbalık veya destek görmemek en büyük suçtur. Hayal edilebilecek en tüketen, yıkıcı ve alçaltıcı şey […] en mutlu hayatını yaşamak için mümkün olan tüm özgürlüğü hak ediyor." Christina Aguilera

"Onu çok seviyorum ve eğer bir yetişkinsen hayatını yaşayabilmelisin ve kontrol edilmemelisin ve sanırım bu benim çok fazla kontrol edilmemden kaynaklanıyor, böylece nasıl hissettireceğini anlayabiliyorum ve ben Tüm hayatın boyunca ve bu kadar sıkı çalıştıktan sonra bunun hala başıma gelip gelmeyeceğini şu anda hayal edemiyorum." Paris Hilton

Proje medyanın bu konuya yeterince ilgi göstermediğini düşünüyor:

Medya bu konuyu yeterince sansürledi. Daha fazla haber yok. SaveBritney her yerde görünecek. Twitter, Telegram, facebook, instagram ve tik-tok gibi hepimizin bildiği sosyal platformlardan başlayarak büyük web sitelerine ve yazılı basına geçiş olacak. Pek çok ünlü de işin içinde – hepimiz aynı şeyi istiyoruz.

Britney'i kurtarmaya yardım et.

Her işlemin %3'ü, harcamalarda kendisine yardımcı olması için doğrudan Britney'e veya avukatlarına gönderilecektir. Entertainment Tonight tarafından elde edilen yeni bir mahkeme belgesinde, Britney'nin babasının, gergin korumacılık savaşında avukatlarının masraflarını karşılamak için yaklaşık 2 milyon dolar ödemesini talep ettiği ortaya çıktı.

Tamamen güvenli token

Token, yatırımcıların güvenliğini sağlamak için Solid grubu tarafından tamamen denetlenmiştir. Her büyük adım ve gelişme ile daha fazla denetim sağlanacak. Ethereum ERC-20 tokeni olan SBRT en büyük DeFi Borsası olan Uniswap'ta piyasaya sürüldü.

Coin Hunter’ın belirttiği üzere  Ekip muazzam bir iş çıkardı .


Proje ayrıca Coingecko'da listelendikten sonra fiyatında önemli artış yaşadı.  Yazının yazıldığı sırada SBRT %225.6  0.0210 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Proje ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ