4 Nisan'da, blok zinciri oyun endüstrisinin önde gelen fırlatma rampası platformu Seedify, hizmetlerinde imzalanan ilk projelerle birlikte yeni kuluçka programının lansmanını açıkladı.

4 Nisan'da, blok zinciri oyun endüstrisinin önde gelen fırlatma rampası platformu Seedify, hizmetlerinde imzalanan ilk projelerle birlikte yeni kuluçka programının lansmanını açıkladı.

Program aracılığıyla Seedify ekibi, geliştirme, finansman, tasarım ve lansman süreçlerini kolaylaştırmak için yüksek kaliteli, yenilikçi blok zinciri oyunlarını ve meta veri tabanı girişimlerini tanımlar ve bunlarla yakından çalışır.

Seedify'ın kuluçka hizmetleri arasında danışmanlık kaynakları, pazarlama desteği, tokenomik tasarımı, Seedify'ın kapsamlı ana endüstri ağına girişler, çözümler, etkileyiciler ve pazarlama ortaklarının yanı sıra erken aşamadaki projelerin mümkün olan en iyi durumda olmasını sağlamaya odaklanan çeşitli diğer hayati hizmetler yer alır.

Seedify'ın kurucusu ve CEO'su Levent Cem Aydan, "Seedify'da, blockchain oyun alanında çözümler sunmaya ve yenilikçileri desteklemeye tamamen kararlıyız" dedi. "Kuluçka programımız, desteğimizi bu alanda başlatılan genel projelerin kalitesini gerçekten yükselten fikir ve konseptlere sahip ekiplere ve kuruculara odaklamamızı sağlıyor."

Seedify'ın Yeni Kuluçka Projeleriyle Tanışın

Seedify'ın kuluçka hizmetlerinden yararlanan ilk projeler : Aradena  ,Battlegrounds, Lidyverse, Astro Hounds ve League of Empires. Her kaliteli proje, blockchain oyunlarına ve metaverse alanına kendi benzersiz, yenilikçi yaklaşımını getiriyor.

Aradena: Battlegrounds, karmaşık, stratejik, sürükleyici 3D oynanışa sahip bir oyna ve kazan strateji oyunudur. Projelerin doğuşu NFT serisi, Warriors of Aradena, 15 dakikadan kısa bir sürede tükendi. Animoca Brands bir lider yatırımcıdır.

Türk e-ticaret öncüleri tarafından yönetilen Lidyverse, platformu aracılığıyla moda endüstrisi için bir pazar yeri ve yazılım çözümleri ve hizmetler sunan metaverse'de modaya açılan kapıdır.

Astro Hounds, heyecan verici tazı yarışı, üreme ve eğitimi AR/VR ve AAA kalitesinde bir oyun deneyimi ile birleştiren, kadın liderliğindeki bir projedir.

League of Empires, oyuncuların imparatorluklar kurabilecekleri ve heyecan verici gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılabilecekleri, etkileşimli, 3D oyun oynama özelliğine sahip, blockchain üzerindeki ilk gerçek devasa çok oyunculu çevrimiçi, gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunudur.

 

Seedify Incubation ve Seed Staking: SFUND Sahiplerine Değer Sağlamak

Seedify'ın kuluçka süreci boyunca blockchain oyunlarına ve metaverse startup'larına sağladığı çabalar ve hizmetler karşılığında, platform çok sayıda proje tokenini alıyor.

Seedify'ın aldığı tokenlerin bir yüzdesi daha sonra Seedify'ın stake etme ve çiftçilik programına katılan yerel SFUND token sahiplerine dağıtılacaktır.

Seed Staking, blockchain ekosistemindeki başka hiçbir launchpad tarafından sunulmayan bir özelliktir. SFUND stake edenlerin ve çiftçilerin, Seedify'ın kuluçkaya yatırdığı her projeden ücretsiz tokenler almalarını sağlar ve hiçbir ek ücret ödemeden ve ek çaba gerektirmeden. Mekanizma, SFUND stake ödüllerini ve Seedify'ın katılımcılarının zaten keyif aldığı fırlatma rampalarına erişimi tamamlar.

Aydan, "Kuluçka programımızın ve Seed Staking mekanizmamızın birleşimi bize iki yönlü bir çözüm elde etme ve süreçte paralel taahhütleri yerine getirme yeteneği veriyor" dedi. Seed Staking, kuluçka projelerimizden ücretsiz, yüksek kaliteli oyun tokenleri  şeklinde tutarlı pasif ödüllerle token sahiplerimize muazzam bir ek değer sağlamamıza izin veriyor."

Seedify, kuluçka programı aracılığıyla, ileri görüşlü kuruculara ve projelere hayati hizmetler sunarken, Seed Staking mekanizması aracılığıyla ücretsiz yüksek kaliteli oyun tokenlerinin dağıtımıyla SFUND sahiplerine sağladığı değeri artıracak.

   Seedify'ın kuluçkalanmış projelerine katılmak ve ücretsiz tokenler kazanmak için lütfen aşağıdaki bağlantılara bakın:

* Pancakeswap'ta $SFUND satın alın - https://pancakeswap.finance/swap?inputCurrency=0xe9e7cea3dedca5984780bafc599bd69add087d56&outputCurrency=0x477bc8d23c634c154061869478bce96be6045d12

*Kucoin'de $SFUND satın alın - https://kucoin.com/trade/SFUND-USDT

*Staking - staking.seedify.fund

Seedify Hakkında

Seedify, blok zinciri oyun odaklı bir kuluçka merkezi ve fırlatma rampası ekosistemidir ve yenilikçilere ve proje geliştiricilere finansmana erişim, topluluk ve ortaklık kurma ve oyun ve blok zincirinin geleceğini yönlendirmeye yardımcı olmak için tam bir destek sistemi aracılığıyla yetki verir.

Seedify hakkında daha fazla bilgi edinmek için bağlantıları izleyin:

*Websitesi

*Twitter

*Telegram Sohbeti

*TelegramDuyuruları

*Medium

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ