Sensorium, yeni bir metaverse doktrini ortaya koyarken, daha fazla sanal gerçekliğe ve sanal dünyalardaki içerik özelliklerine erişim sağladığından, Sensorium Galaxy metaverse'nin çok beklenen VR çok oyunculu genel oyun testine girdiğini duyuruyor.

Sensorium Galaxy, Herkese Açık Oynatma Testine Giriyor ve Küresel Metaverse Vizyonunu Açıklıyor

Sensorium, yeni bir metaverse doktrini ortaya koyarken, daha fazla sanal gerçekliğe ve sanal dünyalardaki içerik özelliklerine erişim sağladığından, Sensorium Galaxy metaverse'nin çok beklenen VR çok oyunculu genel oyun testine girdiğini duyuruyor.

Eşsiz eğlence teklifleriyle tam teşekküllü bir metaverse geliştirme sözünü yerine getiren Sensorium, müziğe adanmış sanal bir dünya olan PRISM'i kullanıcıların kullanımına sunulan ilk yer olarak sunuyor. Bu ortamın içinde ziyaretçiler, Sensorium'un öncü AI avatarlarının performans sergilerken görülebildiği 7/24 galaktik Sensorium Partisini deneyimleyebilirler.

Yeni aşama, kullanıcıların metaverse'nin VR mekaniğine, sürükleyici ortamlarına ve avatar özelleştirme seçeneklerine aşina olmalarını sağlar.

Kullanıcılar ayrıca, ilk kez başkalarıyla VR'de ve sesli sohbet yoluyla etkileşim kurma, yalnızca diğer insan katılımcılarla değil, aynı zamanda yapay zeka sanal varlıklarıyla da tanışma fırsatına sahip olacak.

Sensorium Galaxy, sanal dünyalarını dolduran yapay zeka destekli avatarlardan oluşan bir toplulukla AAA'nın yaşadığı ilk meta evren olarak ortaya çıkıyor. Burada sosyal yapay zeka, hem kullanıcılar hem de sanatçılar için yeni nesil ağ ilişkisi kurma ve içerik oluşturmayı destekleyen temel bir teknolojidir.

Sensorium'un basın sekreteri, yapay zeka odaklı avatar Yonaka, şirketin küresel metaverse doktrinine ayrıntılı bir bakış sunuyor.

Üretken AI teknolojisinin bağlamsal konuşmalar yapmak için çığır açan yeteneklerinin bir başka gösteriminde, Sensorium şimdi aynı zamanda, kullanıcıların merhum dehanın AI avatarıyla tanışmaya ve Dali'nin sanal varlığıyla sohbet etmeye davet edildiği bir VR ortamı olan Salvador Dali Experience'ı da tanıtıyor. sonsuz çeşitlilikte konu.

Bu özelliklere dayanarak, Sensorium, kullanıcıların alternatif yaşam senaryolarını yaşamaları, dijital bir benlik oluşturmaları ve dijital ölümsüzlüğe ulaşmaları için bir yol açıyor, bu sayede geride bıraktıkları dijital ayak izini seçiyor ve gelecek nesillerin etkileşime girmesine izin veriyor.

Unreal Engine 5'in yanı sıra gelişmiş VR ve AI teknolojileri üzerine inşa edilen Sensorium Galaxy'nin derinlikleri, her biri farklı eğlence türlerine ayrılmış ve küratörlü içerikle dolu birkaç sanal dünyada ortaya çıkıyor.

Gece hayatı eğlence vizyoneri, müzik trend belirleyicisi ve Hï Ibiza ve Ushuaïa Ibiza'nın kurucusu Yann Pissenem ile işbirliği içinde geliştirilen PRISM dünyası, aralarında David Guetta, Carl Cox ve Black Coffee'nin de bulunduğu, dünya standartlarında beğenilen sanatçıların şovları için şimdiden onaylanmış bir destinasyondur. . PRISM'deki ilk üç performansın 2023'ün ilk yarısında gerçekleşmesi planlanıyor. Yılın ikinci yarısında, kullanıcıları Sensorium Galaxy'nin daha "sanal yaşam" mekaniğiyle tanıştıran MOTION'ın da piyasaya sürüleceği görülüyor.

Tüm metaverse etkinlikleri için çok önemli olan Sensorium Galaxy'nin platform içi belirteci SENSO, premium içerik ve NFT dropları gibi etkinlikler ve teklifler genelinde ekosistemin tamamını desteklemeye devam edecek.

2023 için planlanan NFT dağıtımları, DAPP avatarlarını ve UNDER arazi belirteçlerini içerir. Bu varlıklar, tüm kullanıcıların dijital varlıkları üzerinde sahiplik sahibi olmalarını ve sanal varlıkları üzerinde karar vermekten sorumlu tek varlık olmalarını sağlayan Sensorium'un merkezi olmayan platformunda kullanılacaktır. Starship ve UNDER, Sensorium ekosisteminde Web3 yeteneklerinden yararlanan ilk iki sanal ortam olacak.

Tüm bu blockchain tabanlı faaliyetler artık VR ile uyumlu hale getiriliyor. Sensorium Galaxy, kullanıcıların metaverse'nin herkese açık oyun testine ve Sensorium Galaxy mobil uygulamasına erişebildiği Steam'de mevcuttur. Masaüstü erişimi de dahil olmak üzere tam platformlar arası erişim, bu yıl içinde kullanıma sunulacaktır.

Sensorium Hakkında

2018'de kurulan Sensorium, eğlence ve sosyal etkileşimde yeni nesil sanal deneyimler sunmak için en son XR ve AI teknolojisinden yararlanan bir İsviçre şirketi ve önde gelen bir metaverse geliştiricisidir.

Şirketin amiral gemisi ürünü olan ödüllü Sensorium Galaxy metaverse projesi, şu anda kullanıcıları çeşitli biçimlerdeki içerik merkezlerinde sanal dünyalarda çok duyusal deneyimlere çeken tek küresel XR çok oyunculu platformudur.

Bunlar arasında eğlencenin merkez üssünde sürükleyici müzik deneyimleri, PRISM dünyası, kendini keşfetme programları ve MOTION dünyasının ruhani ortamında ortaya çıkan rehberli meditasyonlar ve yapay zeka tarafından kontrol edilen bir milyon kişilik otonom topluluk tarafından sağlanan yeni bir çapraz sosyal etkileşim türü yer alıyor. metaverse'de yaşayan sanal varlıklar.

Sensorium, meta veri deposunun ortamlarını ve içeriğini şekillendirmek için dünyanın en iyi teknoloji ve eğlence ortaklarıyla uzun süredir devam eden işbirliğine güveniyor.

Sanal gerçeklik ve yapay zeka alanlarındaki yenilikçi gelişmelere ek olarak, Çok çeşitli arayüzlerle mümkün olan Sensorium, aynı zamanda öncü bir blok zinciri ve merkezi olmayan çözümler yığını sağlayan lider bir Web3 şirketidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ