Bu yazımızda Serum (SRM) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

Serum (SRM) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla SRM Token

Bu yazımızda Serum (SRM) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

Serum (SRM) Nedir?

Ortağımız Alameda Research ile birlikte, Serum tokenının piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Serum veya $ SRM tokenı, DeFi ağını ve merkezi olmayan türev piyasasını yeniden inşa edecek devrim niteliğinde bir tokendır. Daha sezgisel, temiz bir arayüz ve tam likidite ve çapraz zincir birlikte çalışabilirliğe sahip tam limitli bir emir defteri dex ile karşımıza çıkıyor. Serum, güvenilir zincirler arası ticaretiyle mevcut DeFi manzarasını yeniden şekillendirme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle Serum, DeFi ile ilgili temel sorunları - yavaşlık ve yüksek fiyatlandırma - çözmeyi umuyor.

Project Serum Nedir?

Project Serum, DeFi’nin mücadelelerinin panzehiridir. Project Serum'un Serum protokolü ile, güvenilmez çapraz zincir ticareti ile dünyanın ilk tamamen merkezi olmayan türev borsası olacak. Serum yazılımı, çapraz zincir desteği, sabit paralar, kilitli kripto paralar, sipariş defterleri ve tamamen merkezi olmayan bir şekilde özel ve yenilikçi finansal ürünler oluşturma yeteneği ile hızlı bir DEX sağlayacaktır. Serum saf DeFi'dir ve mevcut DeFi'den farklı olarak çok daha ucuz ve daha hızlıdır.

Project Serum'un üreticileri Serum Vakfı'dır. Vakıf, kripto para birimleri, ticaret ve merkezi olmayan finans konularında bir grup uzmanın desteğine sahip. Bu nedenle, ekipleri arasında onlarca yıllık kolektif deneyime sahip olan proje, aynı zamanda çok sayıda prestijli firmanın desteğine de sahip. Serum'un ortakları şunlardır: FTX, Alameda Research, Solana, Genesis Block, Robot Ventures, CMS, Evernew Capital, Kyber Network, Sino Global Capital, 3Commas, TomoChain, Multicoin Capital, Gauntlet Network, 幣 coin, Factblock, Aleph.im, Folkvang.io, AKG Ventures, ParaFi Capital, Lemniscap, TrueEdge Capital.

Serumun 7 Maddesi:

SRM - SRM, Serum ekosisteminin fayda tokenıdır, Serum'a tamamen entegre edilecek ve satın alma / yakma ücretlerinden yararlanacaktır.

Çapraz Zincir Takasları - Kullanıcıların zincirler arasında gerçek dışı bir şekilde varlık alışverişi yapmasına olanak tanıyan bir protokol

Sipariş defteri - Merkezi olmayan, otomatikleştirilmiş tam limitli sipariş defteri. Traderlara siparişleri üzerinde tam kontrol sağlayacak; sipariş defteri ve eşleştirme, zincir üzerinde tamamen otomatik hale getirilecek ve siparişler Serum son kullanıcılarından alınacaktır

Tam Ethereum ve Solana entegrasyonu - Bu entegrasyon, Serum'u daha hızlı ve daha verimli hale getirirken, aynı zamanda Ethereum ekosistemi ve ERC20 tokenleri ile birlikte çalışabilir.

Fiziksel Olarak Uzlaştırılmış Çapraz Zincir Sözleşmeleri - Bu sözleşmeler, sentetik varlıklar üzerinde DeFi'de kolay marj pozisyonları sağlar

SerumBTC - BTC'nin ERC20 veya Solana tokenleştirmesini oluşturmak için bir model

SerumUSD - Merkezi olmayan bir stabilcoin oluşturmak için bir model.

SRM arzı 10.000.000.000 (10 Milyar) ile sınırlandırılmıştır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ