SHIB hareket halinde olabilir. Shiba Inu ayı piyasasında değerinin %90'ını kaybetmesine rağmen kripto para, Ethereum balinalarının ilgi odağı olmaya devam ediyor.

SHIB: Balinalar Ayı Piyasasına Rağmen 386 Milyar Shiba Inu Satın Aldı

SHIB hareket halinde olabilir. Shiba Inu ayı piyasasında değerinin %90'ını kaybetmesine rağmen kripto para, Ethereum balinalarının ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Balinalar, düşüş trendi sırasında hesaplarına milyarlarca yeni SHIB jetonu ekledi. Gimli olarak bilinen ünlü balina, bu hafta başlarında hesaplarına 386 milyar Shiba Inu ekledi.

SHIB Alımları – Motivasyon

Peki SHIB'ye olan bu yenilenen ilgiye ne sebep oldu? Metaverse'e bir baskın olabilir. Shiba Inu geliştiricileri, geçen hafta metaverse ve GameFi projelerindeki ilerlemeyi paylaştı. Buna göre oyun tasarımcısı William Volk liderliğindeki oyun için önümüzdeki günlerde bazı açıklamalar gelebilir.

Gimli Shiba Inu'yu Topluyor

En zengin 10 Ethereum balinasından biri olan Gimli, düşüş trendi ile hesaplarındaki SHIB token miktarını artırmaya devam ediyor. Yüklenen hesapları izleyen WhaleStats'a göre, iki balina toplam 533 milyar token (3,5 milyon dolar) satın aldı.

Gimli tek başına 386 milyar token alırken, BlueWhale0159 adlı başka bir balina 147 milyar token ekledi.

SHIB ayrıca en zengin Ethereum yatırımcıları tarafından en çok toplanan altcoin olmaya devam ediyor. Balinalar, SHIB Coin'in yanı sıra FTX Token (FTT), Decentraland (MANA) ve Polygon (MATIC) gibi başka tokenlere de sahiptir.

Oyundaki balina alımlarına ve güncellemelere rağmen SHIB Coin bu hafta %12 kaybetmekten kurtulamadı. Robinhood, Binance ve Coinbase gibi borsalarda listelenen token, yazı yazılırken 0.000010 dolardan işlem görüyordu.

SHIB İlgilenilen Tek Dijital  Para Değil

Ethereum balinaları da bu hafta ApeCoin (APE Coin), GALA ve Smooth Love Potion (SLP) topladı. Balinalar, iki haftadır kapılarını ev sahiplerine açan Otherside (Ape Coin) metaverse platformuna ilgi gösteriyor. Bu ilgiden sonra ApeCoin 7 dolar seviyesini test etti. Ape Coin fiyatı, son düzeltmeden sonra 5.54$'a geriledi.

ApeCoin ile değer kazanan GALA 0,60$'a yükselse de son düzeltme ile 0,48$'a geriledi. GALA, ayı sezonunda en çok kaybeden kripto para birimlerinden biri oldu. Piyasa değerine göre bir dönem ilk 50 arasında yer alan GALA, bu sıralamada 111. sıraya geriledi.

Smooth Love Potion (SLP) tokeni, Axie Infinity metaverse platformunda kullanılır. SLP Coin bu hafta %3 artışla 0,0040$'a yükseldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ