Shiba Inu fiyatı, orta hat boyunca destek bularak azalan paralel bir kanalda trafiğe devam ediyor. SHIB fiyat aralığı daralmaya devam ediyor, Bollinger Bantlarına basıyor ve acil bir hareket sinyali veriyor.

Shiba Inu fiyatı, orta hat boyunca destek bularak azalan paralel bir kanalda trafiğe devam ediyor. SHIB fiyat aralığı daralmaya devam ediyor, Bollinger Bantlarına basıyor ve acil bir hareket sinyali veriyor.

Fiyat hareketine kararsızlık hakim olduğu için 0,000000607 $'lık 19 Mayıs desteği koruyor.

Shiba Nereye Gidecek?

Shiba Inu fiyatı, iç karartıcı derecede sıkı fiyat hareketini veya azalan paralel kanalı çözemedi ve SHIB yatırımcısının sabrını ve 19 Mayıs'ın düşük desteğinin dayanıklılığını test etti. Bollinger Bantlarının sıkılaşmasıyla doğrulanan fiyattaki bina daralması, dijital tokenin kanal modelini çözebilecek ve yeni, kesin bir trend oluşturabilecek keskin bir harekete hazırlandığını gösteriyor.

Shiba Inu fiyatı geçen haftayı -%0.79'luk bir kayıpla kapatarak, SHIB için Mayıs ayının başından beri en düşük haftalık kapanışını işaret etti ve Temmuz'dan  -%29.14 bir kayıpla ayrıldı. Yeni kripto para birimi için bağlılık ve duygu eksikliği, yatırımcıların yerleşik dijital varlıklara olan ilgilerini ve yılın başlarında SHIB dahil olmak üzere birçok kripto para birimini yöneten felç edici FOMO eksikliğini yansıtıyor.

ICRYPEX Kripto Fest 2021 - Avrupa'nın En Büyük Kripto Para Konferansı Başlıyor!

Shiba Inu fiyat hareketinin felç olması nedeniyle, günlük grafikteki Bollinger Bantları SHIB çevresinde sıkı bir şekilde sıkıştı ve meme tokeninin büyük bir harekete yaklaştığını bildirdi.

Shiba Inu fiyatı için bariz bükülme noktaları, 19 Mayıs'ın en düşük seviyesi olan 0.00000607'nin aşağı yönde ve 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) 0.00000717'nin yukarı yönde olması. 19 Mayıs'ın dip seviyesinin önemi, SHIB'nin 0,00000607 doların üzerine doğru kaydığı ve aşağıda günlük bir kapanış kaydetmediği için dengeleyici bir hareket oynadığı için her seansta artıyor.

19 Mayıs'ın en düşük seviyesi olan günlük Shiba Inu fiyatının, azalan paralel kanalın orta çizgisinin 0.00000558 $'ın ve 12 Haziran'ın en düşük seviyesi olan 0.00000550 $'ın altında bir kapanış, Shiba Inu fiyatının kanalın şu anda 0,0000325 $ olan alt çizgisini test etme olasılığını hemen artıracaktır. Bu büyüklükte bir düşüş, inatçı SHIB yatırımcıları için -%40,91'lik bir kayıp yaratacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ