Mikroblog platformu Twitter'da "SHIB Informer" ifadesini kullanan Shiba Inu ($SHIB) topluluğunun önde gelen üyelerinden biri, geçtiğimiz günlerde Türk Shiba Inu topluluğunun üyelerinin eski Ekonomi Bakanı Mustafa Elitas ile yaptığı toplantıya ışık tu

Mikroblog platformu Twitter'da "SHIB Informer" ifadesini kullanan Shiba Inu ($SHIB) topluluğunun önde gelen üyelerinden biri, geçtiğimiz günlerde Türk Shiba Inu topluluğunun üyelerinin eski Ekonomi Bakanı Mustafa Elitas ile yaptığı toplantıya ışık tuttu.

CryptoGlobe'un bildirdiği gibi, ülkenin SHIB topluluğu tarafından paylaşılan ve daha sonra Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından alkışlanan bir tweet, SHIB topluluğunun Türkiye Ekonomi Bakanı ile meme'den ilham alan kripto para birimi ekosisteminin ele alındığı yüz yüze bir toplantı yaptığını ortaya çıkardı.

Bir Twitter ileti dizisinde, SHIB Informer, memeden ilham alan kripto para birimi söz konusu olduğunda herhangi bir hükümet arasında resmi bir anlaşma olmadığını ve bunun yerine topluluk "bir hükümet yetkilisine dostane bir yaklaşım" olduğunu açıkladı. SHIBA ekosistemi hakkında farkındalık yaratmak.”

Takma adlı kripto para savunucusu, Shiba Inu'nun herhangi bir ulusun resmi para birimi olmaya hazır olduğuna inanmadığını ve bunun yerine oraya ulaşmak için daha fazla teknoloji gerektirdiğini ekledi. Bu teknolojiler, örneğin Shibarium'u içerir.

Shibarium, Shiba Inu ekosistemini desteklemek için tasarlanan Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir katman,iki ağdır. "Oyun için optimize edilmiş hızlı düşük maliyetli işlemler"i etkinleştirecek şekilde ayarlanmıştır. Birleşme, duyurusuna göre “çok yakında” ağ için halka açık bir test ağı başlatmayı planlıyor.

Informer, topluluğun Shiba Inu'yu kripto için "dünyanın en çok kullanılan ve kullanışlı platformu" haline getirmeyi planladığını ekledi ve hükümet yetkilileriyle "insanların şimdi güç konumlarındaki insanlara ademi merkeziyetçiliğin ve bu yeni türlerin etkisinin nasıl olmasına izin verdiklerini" söyleyerek toplantıları savundu. Toplulukların sayısı modern dünyada olumlu bir güç olabilir.”

Takma adlı SHIBarmy üyesi, gelecekte bu tür toplantıların daha fazla yapılması gerektiğini önererek ve diğer topluluk üyelerini "fark yaratmaya yardımcı olabilecek" önemli kişilere ulaşmaya teşvik ederek sözlerini tamamladı.

Shiba Inu'nun kullanım durumları zamanla büyüyor. Bildirildiği gibi, önde gelen ABD sinema zinciri AMC, bu ayın başlarında bir ödeme yöntemi olarak hem SHIB hem de rakip memeden ilham alan kripto Dogecoin'i ($DOGE) ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ