Shiba Eternity, dünya çapında 100.000'den fazla indirildi ve oyun Android'de 11.500 incelemede 4.6 puan aldı.

Shiba Eternity Devasa Bir Dönüm Noktasına Ulaştı ve SHIB Yeni ATH

Shiba Eternity, dünya çapında 100.000'den fazla indirildi ve oyun Android'de 11.500 incelemede 4.6 puan aldı.
Eylül ayında geçen ay, Shiba Inu ekosistemi 100.000'den fazla yeni SHIB sahibi ekledi.
Geçen hafta Shiba Inu ekibi, Shiba Eternity oyununu Android ve iOS platformlarında yayınladı. Vietnam ve Avustralya'daki ilk test aşamasından sonra Shiba Inu, oyunu dünya çapında başlattı. İlk test raporları, Shiba Eternity Collectible kart oyununun büyük bir tepki aldığını gösteriyor.

Android'de, Shiba Eternity, dünya çapında 100.000'den fazla indirildi ve oyun, kullanıcılardan 11.500 incelemede 4.6 puan aldı. Shiba Inu ekibine göre, Shiba Ethernity, bugüne kadar piyasaya sürülen en karmaşık tahsil edilebilir kart oyunlarından biridir. Oyun, kullanıcıların 10.000 Shiboshi kahramanı ve diğer birçok şeyin yanı sıra 500 koleksiyon kartı arasından seçim yapmasına olanak tanır.

Shiba Eternity oyunu Android'de çıkmadan önce 6 Eylül'den beri iOS'ta zaten mevcuttu. Oyun orada da Apple kullanıcıları arasında ses getirmeyi başardı. Çok kısa bir süre içinde Shiba Eternity, Apple App Store'da en çok indirilen 20 oyun listesine girdi.

SHIB Sahibi Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Shiba Eternity oyunu biraz çekişmeye devam ederken, CryptEye adlı başka bir hizmet, SHIB sahiplerinin ordusunun yeni bir dönüm noktasına ulaştığını bildirdi.

Eylül 2022'nin son ayında Shiba Inu, 100.000'den fazla yeni SHIB sahibi ekledi. Şu an itibariyle toplam 2.203.375 kullanıcı SHIB meme parasını elinde tutuyor.

Shiba Eternity tahsil edilebilir kart oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana, Shiba Inu ekosistemine 10.000 kullanıcı daha katıldı. Shiba Eternity'nin piyasaya sürüldüğü gün, 2.200'den fazla kullanıcı girişi oldu.

Geçen ay boyunca, Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi satış baskısı altındaydı ve fiyatının yüzde 10'undan fazlasını kaybetti. Basın zamanı itibariyle, SHIB kripto para birimi şu anda 5.5 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.00001011 dolardan işlem görüyor.

Elon Musk SHIB'yi Kabul Ediyor

Dünyanın en zengin adamı Elon Musk son zamanlarda parfüm markası “Burnt Hair”ı tanıtmakla meşguldü ve lansman gününde 1 milyon dolar değerinde 10.000'den fazla şişe sattı. Dogecoin hayranı olan Musk, kullanıcıların parfümü DOGE kripto para birimiyle satın alabileceğini söyledi.

Elon Musk, bu parfümü diğer kuruluşu Boring Company altında satıyor. Bu şirket, ödeme işlemcisi BitPay aracılığıyla ödemelere izin vereceklerini onayladı. Sonuç olarak, kullanıcılar parfümü SHIB kripto para birimi aracılığıyla da satın alabilecekler.

Shiba Inu (SHIB) kriptosu, 2022 kripto kışında satış baskısı altındayken, dünyanın bazı bölgelerinden sürekli destek alıyor. Bu haftanın başlarında bildirildiği gibi, Hintli yatırımcılar arasında SHIB kripto para birimi için hala bir çılgınlık var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ