SHIB topluluğu, son fiyat rallisinin ardından SHIB sonsuzluk indirme günü için oldukça heyecanlı.

Shiba Inu: 15.71 Milyar Dolarlık Pazarda Shiba Eternity Canlanıyor, Devasa SHIB Tokeni Yanıyor - Fiyat Artacak Mı?

SHIB topluluğu, son fiyat rallisinin ardından SHIB sonsuzluk indirme günü için oldukça heyecanlı.
SHIB ekibi, Shiba Eternity indirme gününü 1 Ekim'den 6 Ekim'e yeniden planladı.
Shiba Inu (SHIB) topluluğunun, Shiba Inu'nun oyunu (Shiba Eternity) için indirme günü için büyük beklentileri var. Son zamanlarda, oyunun jetonu bir fiyat düzeltmesi yaşamadan önce geçici bir ralli yaşadı. Eternity'nin rallisi, diğer kripto para birimlerinin kayıp yaşadığı bir zamanda geldi.

Shiba Inu'nun kart oyunu, kullanıcıların destansı kart savaşları yapmak ve güverte oluşturma becerilerini mükemmelleştirmek arasında geçiş yapmalarını sağlar. Şu anda oyunun geliştiricileri devam eden bir fragman yarışması düzenliyor. Yarışmacılar, uygulamanın 30 saniyelik bir video önizlemesini çekecekler. Organizatörlere göre, yarışmanın galibi 5.000 $ değerinde SHIB tokeni alacak.

Bu arada, kripto analitik firması Whalestats'ın son verileri, Ethereum Whales'in satın almak için en sevdikleri token olmaya devam ettiği için hala daha fazla SHIB tokeni biriktirdiğini belirtiyor. SHIB tokenlerindeki işlem hacmi 28 Eylül'de yaklaşık 23.50 milyon dolara yükseldi. Shiba Eternity'nin indirme gününün beklentilerine ulaşılırsa, SHIB'nin fiyatı daha da artabilir.

Shiba Eternity İndirme Gününde Bir Değişiklik

SHIB'nin fiyatı, yakın zamanda Avustralya'da Shiba Eternity oyununun piyasaya sürülmesinin ardından kısa bir ralli yaşadı. Bu nedenle, blok zinciri tabanlı kart oyunu dünyanın geri kalanına sunulduğunda memecoin'in değerinin daha da artması muhtemeldir. Bu arada SHIB ekibi, merakla beklenen Shiba Eternity oyununun çıkış tarihini değiştirdi. Duyuruya göre, lansman tarihi artık 1 Ekim 2022 değil, 6 Ekim 2022 olacak.

Ancak ekosistemin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, oyunun bilgisini ve planlarını 1 Ekim 2022'de yayınlayacağını belirtti. SHIB ekibi, 23 Eylül'de bir Twitter uzay etkinliğinde Shiba Eternity'nin indirme gününün 1 Ekim olacağını belirtmişti. 'indirme gününde' değişiklik, topluluk yine de Shiba Eternity'yi uygulama mağazalarındaki tüm uygulamalar arasında en üst sıraya çıkarmayı umar ve kart oyununa büyük bir maruz kalır.

Çıkış tarihindeki değişiklik SHIB'nin fiyatını etkilemedi. Token, son 24 saatte yüzde 1,87 arttı ve 0,00001117 dolardan işlem görüyor. Ayrıca SHIB ekibi, oyun karının yüzde 5'ini yakacağına dair önceki açıklamasını değiştirmedi.

Analistler, SHIB'nin fiyatının ancak mevcut dolaşımdaki arzının yüzde 99,99'u ölü bir cüzdana gönderildikten sonra 0,01 dolara ulaşabileceğini öne sürüyor. Ortalama olarak, günde yaklaşık 150 milyon SHIB tokeni dolaşımdan çekilmektedir. Bu oran aynı kalırsa, dolaşımdaki arzının yüzde 99,99'unun artık dolaşımda olmaması yaklaşık 10.000 yıl alacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ