Yılın son birkaç haftasında piyasadaki şüpheli performansa rağmen, Shiba Inu %16 fiyat artışı ile derin düzeltmeden geri dönmeyi başardı .

Yılın son birkaç haftasında piyasadaki şüpheli performansa rağmen, Shiba Inu %16 fiyat artışı ile derin düzeltmeden geri dönmeyi başardı . Bu da onu en büyük 1000 Ethereum'daki en büyük holdingler arasında birinci sıraya oldukça yaklaştırdı.

WhaleStats izleyicisinde birincilik, şu anda balinaların cüzdanlarında yoğunlaşan 1,5 milyar dolar ile FTT tokeni tarafından tutuluyor. Aynı zamanda, en büyük Ethereum adresleri tarafından yaklaşık 1,2 milyar dolarlık Shiba Inu tokeni tutuluyor.

Tokenin piyasa performansına gelince, Shiba Inu şimdiye kadar yerel düşükleri sürekli güncelleyerek kripto para piyasasındaki genel eğilimi takip ediyor. Piyasadaki çoğu kripto para birimi bulanık geri dönüş işaretleri gösterirken, SHIB aniden %16 fiyat artışı yaşadı.

ATH'deki %60'lık büyük düzeltmeden sonra varlıktaki nispeten düşük oynaklık nedeniyle değerdeki sıçrama, ortalamadan daha yüksek olarak kabul edilebilir. Daha önce, Shiba Inu'nun ortalama günlük oynaklığı yaklaşık %2 idi ve bu, Ekim ayındaki fiyat hareketine kıyasla son derece düşük bir değerdi.

Balinaların Shiba Inu ilgisi

Shiba Inu'daki olumsuz fiyat hareketine rağmen, SHIB'nin düşüşünde sürekli olarak 5 milyon doları aşan hacimlerle ani satın alma gücü ortaya çıktığından, balina düzeyindeki adresler her zaman meme tabanlı tokenle  ilgilendi.

En son satın alma, Aralık ayında isimsiz bir balina tarafından yapıldı. Bir Ethereum balinası, yaklaşık 136 milyon dolar değerinde dört trilyon SHIB tokeni  ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ