BitPay kullanıcıları artık 40 farklı fiat para birimi seçeneği karşılığında Shiba Inu satın almaya başlayabilir.

Shiba Inu: 780 Milyon Ziyaretçiye Sahip Web Sitesi, Her Siparişte SHIB

BitPay kullanıcıları artık 40 farklı fiat para birimi seçeneği karşılığında Shiba Inu satın almaya başlayabilir. Shiba Inu ekosistemindeki en son gelişmeler, SHIB kriptosunun toplu olarak benimsenmesine yol açıyor.
Memecoin Shiba Inu (SHIB), geçen yıl büyük bir popülerlik kazandı ve 2021 boğa koşusunun en iyi performans gösterenlerinden biriydi. Shiba Inu şu anda Dogecoin'den (DOGE) sonra piyasadaki en büyük ikinci memecoin.

En son gelişmeye göre, dünyanın önde gelen kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPay, kısa süre önce insanların ön ödemeli banka kartlarını kullanarak Shiba Inu satın almaları için bir çözüm sundu. Son açıklamalarında, ödeme sağlayıcı şunları söyledi:

Ön ödemeli bir banka kartıyla [SHIB] satın almanın güvenli ve basit bir yolunu arıyorsanız, şanslısınız. BitPay aracılığıyla ön ödemeli Visa veya Mastercard kullanarak kripto varlıklarınıza ekleme yapmak için çeşitli esnek ve kullanışlı seçenekler vardır.

Bu adımın yatırımcılara Shiba Inu kriptosuna kolay erişim sağlaması muhtemeldir. Ayrıca BitPay ekibi, SHIB kripto para birimini birkaç basit adımda satın almayı kesinlikle kolay ve kullanışlı hale getirdi.

Android, iOS, Windows ve Mac olmak üzere dört platformda bulunan BitPay uygulamasını indirin ve yükleyin. Uygulamayı açın, bir hesap oluşturun, “kripto satın al” seçeneklerini seçin ve kripto listesinden SHIB'yi seçin. BitPay, platformunda 40'tan fazla fiat para birimini destekler. Kullanıcıların daha sonra borç/alacak seçeneğini seçmesi ve satın alma işlemine devam etmesi yeterlidir.

Öte yandan popüler kripto borsası BitMEX de platformlarında Shiba Inu'yu listeleyeceklerini duyurdu. Sonuç olarak, kullanıcılar SHIB'yi BitMEX hesaplarına dönüştürebilecek, yatırabilecek ve çekebilecek.

Büyüyen Shiba Inu Ekosistemi

Shiba Inu son zamanlarda piyasada bulunan en popüler kripto para birimlerinden biri olarak ortaya çıktı. Başlangıçta yalnızca bir memecoin olarak piyasaya sürülmesine rağmen, Shiba Inu şimdi tüm ekosistemi yerinde tutmak için çalışıyor.

Şu anda, Shiba Inu ekosistemi bir metaverse (Shibaverse), merkezi olmayan borsa ve bir oyna-kazan oyunu içerir. Bu yeni projelerin lansmanı, Shiba Inu'ya daha fazla ilgi gösterdi. Sonuç olarak, birçok yatırımcı, kripto portföylerinin bir parçası olarak SHIB kripto para birimine sahip olmak istiyor. BitPay tarafından yapılan son duyuru, meme kripto para birimine daha fazla likidite getirecek.

Son zamanlarda, Shiba Inu, indirme sayısında hızlı bir büyüme gören Shiba Eternity Game'i başlattı. Kripto uzmanları, Shiba Eternity Game milyonlarca oyuncuya ulaşırsa, yakında SHIB kripto para biriminin fiyatını fırlayacağını tahmin ediyor.

Ayrıca oyun ürünü, Shiba Inu'nun üzerinde çalıştığı birçok önemli projeden biri. Shiberse ve Shibarium gibi diğer önemli ürünler de SHIB'nin toplu olarak benimsenmesine yol açabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ