Shiba Inu sahipleri artık Netflix abonelikleri için ödeme yapabilir ve SHIB tokenleriyle Amazon'da alışveriş yapabilir.

Shiba Inu: Amazon ve Netflix

Shiba Inu sahipleri artık Netflix abonelikleri için ödeme yapabilir ve SHIB tokenleriyle Amazon'da alışveriş yapabilir.
7. en büyük Shiba Inu Balinası, SHIB varlıklarına 322 milyardan fazla token ekliyor.
Birden fazla rapora göre, SHIB token sahipleri artık Netflix'in akış hizmeti için aboneliklerini ödeyebilir ve SHIB ekosistemindeki tokenlerden herhangi birini kullanarak Amazon'da alışveriş yapabilir. Ayrıca Amazon ve Netflix'te kabul edilen FCFPay Visa kartı, SHIB, bone ve leash tokenleri ile ödeme yapmayı mümkün kılıyor.

Yakın tarihli bir duyuruda, Kanada merkezli kripto ödeme ağ geçidi FCFPay, kripto kartı kullanıcılarının Netflix'te çeşitli ödüllü belgesellere, TV şovlarına, filmlere ve animelere abone olabileceğini ve amazon'da ürün ve hizmetler için ödeme yapabileceğini belirtti. Buna ek olarak, FCFPay, kullanıcıların yapmak istedikleri ödemeleri karşılamak için yeterli kripto tokenlerine sahip olduklarında ödemelerin başarılı olacağını açıkladı.

Daha önce bildirildiği gibi, FCFPay üç ay önce SHIB, BONE ve LEASH tokenleriyle ödemeleri desteklemeye başladı. Listelemenin ardından, 195 ülkede 5 milyondan fazla çevrimiçi mağaza, SHIB ekosisteminden bu üç tokeni ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başladı.

SHIB'nin daha geniş çapta benimsenmesi her gün büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda, en iyi dijital bağış toplama platformu The Giving Back ile yapılan bir ortaklık, Virunga milli parkının (Afrika'nın en eski milli parkı) SHIB tokenlerini bağış olarak kabul etmeye başlamasını mümkün kıldı. Daha önce, BitPay ve Almanya merkezli SAP SE (bir kurumsal uygulama yazılımı firması), ikincisinin çalışanlarının maaşlarının bir kısmını SHIB tokenleri olarak almalarını sağlamak için ortaklık kurdu.

Ayrıca BitPay, BlueSnap'in SHIB ödemelerini kabul etmeye başlamasını sağlamak için yakın zamanda BlueSnap (küresel bir ödeme şirketi) ile ortaklık kurdu. Haftanın başlarında, CertiK (bir kripto güvenlik platformu), Shiba Inu'yu en güvenli ikinci kripto projesi olarak sıraladı ve poligon bir numara oldu.

Top Shiba Inu Balinası Bir Haftada 322 Milyar SHIB Tokeni  Ekliyor

Bu arada, Etherscan.io verileri, 7. en büyük SHIB Balinasının bir işlemde 96.74 milyar SHIB jetonu satın aldığını ortaya koydu. Veriler ayrıca, bu en iyi Shiba Inu Balinasının geçen hafta büyük SHIB tokenleri satın aldığını da gösterdi.

En iyi SHIB yatırımcısı, geçen Perşembe ve bugün arasında dokuz işlemde cüzdanına 322 milyardan fazla SHIB tokeni  yaklaşık 31.9 milyon dolar değerinde  ekledi. Balina, geçen Perşembe günü tek bir işlemde yaklaşık 1.4 milyon dolar değerinde 131.63 milyar SHIB tokeni satın alarak en büyük SHIB token  alımını yaptı.

Bu yeni varlıkları eklemek, bu SHIB Balinasının şu anda 15.63 trilyon SHIB tokenini  yaklaşık 155 milyon dolar değerinde  tuttuğu anlamına geliyor. Bu arada, ünlü blok zinciri analiz firması WhaleStats, Twitter aracılığıyla ilk 500 Ethereum Balinasının hala en fazla SHIB tokenine sahip olduğunu açıkladı.
Shiba Inu ile ilgili bu olumlu haber SHIB'nin fiyatına yansımadı. Meme temalı tokenin fiyatı son 24 saatte yüzde 2,48 ve önceki yedi gün içinde yüzde 7,43 düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ