Kripto para birimleri, hafta başı fiyatların artmasıyla birlikte güzel bir zaman dilimi geçirdi. Son iki günde, Dogecoin, Ethereum, Cardano, Shiba INU ve Polkadot dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimleri pozitif işlem gördü.

Shiba Inu Analizi: SHIB Fiyatı Dogecoin’e Ulaşabilir mi?

Kripto para birimleri, hafta başı fiyatların artmasıyla birlikte güzel bir zaman dilimi geçirdi. Son iki günde, Dogecoin, Ethereum, Cardano, Shiba INU ve Polkadot dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimleri pozitif işlem gördü.

DogeKiller olarak da bilinen Shiba Inu Coin, piyasaya hakim durumda. Halihazırda yatırımcıların dikkatini çekiyor ve Dogecoin gibi bir hayran takipçisi oluşturmaya çalışıyor. Ethereum tabanlı meme tokeninin fiyatı, kritik bir arz bölgesi altında dar bir aralıkta işlem görüyor ve analistler, piyasa son çöküşten kurtulduğunda, kripto paranın değerinin iki katına çıkabileceğini tahmin ediyor.

Elon Musk'ın Dogecoin'i "koşuşturma" olarak nitelendirdiği Saturday Night Live'daki performansının ardından popülaritesi patladıktan sonra piyasada Shiba Inu önemli bir büyüme kaydetti. Dogecoin'in değerinin %30 düşmesine neden olan açıklamasının bir sonucu olarak, Shiba Inu alternatifinin düşüşünden kazanç sağladı.

SHIB Fiyatı Haziran'da İkiye Katlanacak mı?

SHIB'nin fiyatı şu anda çok az dalgalanma görüyor ve fiyat geçen gün için 0.00000993 $'da geziniyor. Son beş gündür Shiba Inu, 0.0000100 doların üzerinde işlem görmedi. Shiba Inu şu anda 0,00000994 ila 0,00000693 dolarlık ticaretsiz bölgede işlem görüyor. Sınırlardan herhangi birinin aşılması, volatilitede bir artışa ve şiddetli bir hareket olasılığına işaret ediyor.

SHIB fiyatı, arz bölgesinin en üst sınırı olan %20 artışla 0,0000117 USD'ye yükselebilir. Satın alma baskısı devam ederse, Shiba Inu'nun 0.0000144 $ direnç seviyesini test etmek için %20 daha artması bekleniyor.

Öte yandan köpek temalı kripto para birimi, ikna edici bir şekilde 0.00000693 doların altında kapanırsa, düşüş trendinin başlangıcını işaretleyecektir. SHIB fiyatı, destek seviyesini 0.00000654 $'dan kestikten sonra, bu onaylanacak. Böyle bir durumda, Shiba Inu fiyatı %36 düşerek destek seviyesi olan 0.00000420$'a düşebilir.

Shiba Inu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için SHIBA INU (SHIB) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi SHIB Coin  isimli yazımıza bakabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ