Bir Shiba Inu katman-2 ölçekleme çözümü olan Shibarium'un lansmanı hemen köşede.

Shiba Inu: Baş Geliştirici ve UnificationUND, Shibarium

Bir Shiba Inu katman-2 ölçekleme çözümü olan Shibarium'un lansmanı hemen köşede.
Shiba Inu'nun güncellemeye olumlu tepkisi, olası bir fiyat artışının Shibarium'un lansmanından önce gelebileceğini vurguluyor.

SHIB destekçileri, yakın zamanda yapılan bir duyurunun ardından erken bir Yeni Yıl hediyesi almış olabilir. Shytoshi Kusama, Shibarium'un çok yakında başlayacağını açıkladı.

Proje lideri Shytoshi Kusama, uzun süredir bir çıkış tarihi talep eden Shib topluluğu üyeleri arasında iyimserliği teşvik eden yakın tarihli bir tweet'te bunu duyurdu.

Kusama, Eylül 2022'den bu yana piyasa katılımcıları tarafından merakla beklenen Shibarium ile ilgili olarak UnificationUND ekip üyeleriyle bir araya geldiğini açıkladı.

Ayrıca, geliştirici ekibin uyumlaştırmanın yanı sıra işe alım süreci yürüttüğünü de sözlerine ekledi. Daha sonra, sonuçlandırma sürecinin er ya da geç gerçekleşeceği sonucuna varır.

Haziran ayında, Shiba Inu'nun 2. katman ölçeklendirme çözümünün kurucusu olan UnificationUND, Shibarium için halka açık beta testinin 2022'nin 3. çeyreğinde başlayacağını duyurdu.

Shib topluluğu, büyük sürüm planları suya düştüğü için hayal kırıklığını dile getirdi. Piyasa yılın 4. çeyreğine herhangi bir test yapılmadan girdiği için topluluk üyeleri toplu olarak netlik talep etti.

Unification daha sonra, çıkış tarihinin geliştiriciler arasında sürekli bir konuşma konusu olmasına rağmen, ürünün temel değerini korumak için ekip üyeleriyle el ele çalışmanın öncelik listesinin başında yer aldığını açıkladı. Önceki bir blogspotta belirtilen birleşme;

Bu projenin çıkış tarihi sorusu her gün duyduğumuz ve düşündüğümüz bir soru olsa da, mümkün olan en güvenli, kullanılabilir vizyonu ve beraberindeki ürünü sağlamak için ekiple çalışmak ve desteklemek bizim için çok daha önemli.

Unification ayrıca, o sırada dahili alfanın da sürekli olarak günlük olarak optimize edildiğini ve beta sürümünü bekleyen izleyicilerin beklentilerinin yayına girdikten sonra karşılanmasını umduğunu da sözlerine ekledi.

SHIB, Dogecoin'i Devirdi, yalnızca Aralık Ayında %28'in Üzerine Çıktı

Shib boğaları fiyatları yeni seviyelere yükseltirken, Shiba Inu'nun fiyatı duyuruya olumlu tepki verdi. Shiba Inu (SHIB), duyurunun Twitter'da yayınlanmasından kısa bir süre sonra günlük kazançlarının yüzde 5 arttığını gördü.

Geçici olabilecek veya olmayabilecek fiyat artışı, Shiba Inu'nun 2. katman ölçekleme çözümünün lansmanının daha fazla benimsenmeyi artıracağını ve Shib boğalarının gelecekte yeni fiyat seviyelerine ulaşmasını tetikleyeceğini tahmin eden piyasa oyuncuları için güven verici.

SHIB'in Aralık ayının başından bu yana meteorik bir fiyat artışı gördüğünü belirtmekte fayda var. SHIB ayrıca altcoin pazarındaki bir başka popüler memecoin olan Dogecoin'in önünde kalmayı başardı. Yalnızca bu ayda SHIB, rakibi Dogecoin'e (Doge) karşı yüzde 28'in üzerine çıktı.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ