Shiba Inu'nun fiyatı konsolide oluyor ve düşüş eğilimine giriyor.

Son 24 saatte SHIB %2 değer kaybetti ve haftalık grafikte sınırlı hareket var. Bu, alım ilgisinin azaldığını ve satış baskısının arttığını gösteriyor.

SHIB piyasası aşırı satılmış görünüyor, ancak alıcıların devreye girmesi halinde fiyatların toparlanma olasılığı hâlâ var. Satın alma faaliyetindeki küçük bir artış, sonraki işlem seanslarında SHIB'in önemli ölçüde değer kazanmasına neden olabilir.

SHIB fiyatı nereye gider?

Ayrıca, potansiyel bir kopuşa işaret eden yükseliş sinyalleri de var. SHIB dahil olmak üzere altcoinlerin fiyat hareketleri, şu sıralar belirsizlik yaşayan Bitcoin'e benziyor.

SHIB'in olumlu bir ivme görmesi için daha iyimser bir satın alma hissiyatına geçiş yapılması gerekiyor. Ancak, SHIB'in piyasa değerinin düşmesi, satıcıların şu anda varlığın fiyatı üzerinde kontrol sahibi olduğunu gösteriyor.

Yazım sırasında SHIB, 0.000008 $ olarak fiyatlandırıldı ve 0.000009 $ direnç seviyesinin yakınında işlem görüyor. 0,000009 $'a ulaşmadan önce kripto para 0,0000088$'da küçük bir dirençle karşılaşabilir. SHIB için yükseliş sinyalini gösteren simetrik bir üçgen formasyonu oluştu.

SHIB, 0.0000088 $ seviyesini başarıyla aşarsa, üçgenden yukarı doğru bir kırılma yaşayabilir ve potansiyel olarak 0.0000096 $'a ulaşabilir. Bu, madeni para için %10'un üzerinde önemli bir ralli ile sonuçlanacaktır.

Alım-Satım Şenliğine katılmak için ByBit Hesabınızı Bu linkten açabilirsiniz.  Bu bağlantı ile kaydolduğunuzda ve işlem yaptığınızda 100 $'a kadar Bonus kazanın!

Tersine, mevcut fiyattan bir düşüş SHIB'yi 0,0000084 dolara düşürerek önemli bir kayba yol açar. Son seans, SHIB için işlem hacminde bir düşüş gösterdi ve bu da düşük alım gücüne işaret ediyor.

Shiba için artan baskı

Bu ayın çoğu boyunca, SHIB artan bir satış baskısı yaşadı. Göreceli Güç Endeksi (RSI), 20 seviyesinin altına düşerek, talepteki önemli düşüş nedeniyle aşırı satım durumunu gösteriyor.

SHIB ani direnç seviyelerini aşmayı başarırsa, alıcılar piyasaya yeniden girebilir. Benzer şekilde, madeni paranın fiyatı 20 Basit Hareketli Ortalama (SMA) çizgisinin altına düştü ve bu da satıcıların piyasanın ivmesini artırdığını gösteriyor.

Ayrıca, 200-SMA (yeşil) 50-SMA'yı (sarı) geçerek bir ölüm çapraz paterni oluşturduğunda bir düşüş sinyali gözlemlendi. Bir ölüm haçı tipik olarak aşağı yönlü bir fiyat hareketini ifade ediyor.

Düşüş göstergelerini onaylayan meme-coin, satış sinyalleri gösterdi. Fiyat momentumunu ve trend tersine dönüşlerini gösteren Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), satış sinyalleriyle ilişkili kırmızı histogramlar sergiledi.

Tersine, Chaikin Para Akışı (CMF), gösterge yarı çizginin üzerinde olacak şekilde pozitif kaldı. Bu, yazının yazıldığı sırada çıkışlardan daha fazla sermaye girişi olduğunu gösterdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ