Shiba Inu'nun üç alanda iyi performans göstermesi gerekecekti; kitlesel benimseme, likidite ve yakma oranı 0,01 dolara yükselecek.

Shiba Inu: Bu Üç Şey, Bir Sonraki Milyar Dolarlık Ortaklığı Elde Ederken SHIB

Shiba Inu'nun üç alanda iyi performans göstermesi gerekecekti; kitlesel benimseme, likidite ve yakma oranı 0,01 dolara yükselecek.
Dijital varlık artık bir Binance hediye kartıyla destekleniyor ve benimsenmesi ve kullanışlılığı hızlanıyor.
Shiba Inu, başlangıcından bu yana teknolojik odaklı dijital varlıklar arasında bir yer sağlamak için meme etiketinin ötesine geçmeye çalıştı. Benimsenmesi çok büyük oldu ve boru hattındaki projelerin varlığı daha da yükseltmesi bekleniyor. Shiba Inu, son 24 saatte yüzde 0,6 ve son yedi günde yüzde 1 artış gösterdikten sonra şu anda 0,000011 dolardan işlem görüyor.
Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, @ShibBPP olarak tanımlanan bir hesap, varlığın 0,01 dolara ulaşabileceğini tahmin etti. Bu kullanıcıya göre, büyük fiyat hareketi üç temel şey tarafından yönlendirilebilir; toplu benimseme, staking veya likidite ve yakma.

Yanma Oranı ve Talep

SHIB yanma oranının sürekli büyümesi, her zaman yukarı doğru hareket için önemli bir katalizör olarak görülmüştür. Shibarium'un işlevselliği ve yanma mekanizması, bu yanıkların katlanarak artmasına bile yol açmıştır. SHIB yanma oranı 7 Nisan'da yüzde 35.500 arttı.

Son 24 saatte, üç işlemde 1,1 milyar SHIB tokeni tedavülden kaldırıldı. Ortalama seviyelerle karşılaştırıldığında bu, yakılan token miktarında yüzde 5,5 milyonluk bir artış. İlginç bir şekilde son yedi günde 26 işlemde 1.178.830.489 adet tedavülden kaldırıldı.

Önemli miktarda token yakmanın, fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olabilecek bir arz ve talep dengesine neden olması bekleniyor. Mevcut fiyat verilerine göre, fiyatı 0,01 dolara çıkarmak için 588,2 trilyon tokenin yakılması gerekiyor. ShibBurn'e göre toplam 1 katrilyonluk arzın 410.630.138.380.883'ü (410.63 trilyon) yakıldı.

Balinalar varlığı biriktirmeye devam ettikçe Shiba Inu'nun da büyük talep gördüğü söyleniyor. Geçen ay, iki balina ayrı işlemlerde 1 trilyon token satın aldı. Varlığın tıpkı 2021'de olduğu gibi yeni yatırımcı  turlarını geri alması bekleniyor. İki yıl önce, büyük talep fiyatı 0,000086 dolara çıkardı. Bunun tekrarı, borsalardaki hacimleri artırabilir ve fiyat artışına neden olabilir.

Shiba Inu'nun Toplu Olarak Benimsenmesi

Kitlesel Kabul, fiyatı 0,01 dolara gönderebilecek başka bir faktördür. Yıllar boyunca, BitPay, Binance ve CoinGate gibi şirketler, ödeme olarak kripto kullanımını büyük ölçüde desteklediler. Bu, Shiba Inu'nun çevrimiçi ödeme yapmak, maaş ödemek vb.

İtalya'da #Binance Hediye Kartı ile harcama şeklinizde devrim yaratın 🇮🇹İtalya'nın büyük şehirlerinde 5000 satış noktasında mevcut olan yeni MrPay ortaklığımızla fiatı kripto paraya dönüştürün veya bağış hediyesini zahmetsizce paylaşın.

Bu, kullanıcıların artık itibari parayı kriptoya dönüştürebileceği ve kripto gönderip alabileceği anlamına gelir. Bu, Shiba Inu dahil olmak üzere 270'den fazla kripto için mevcuttur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ