Shiba Inu artık BitPay'de satın alınabilir.

Shiba Inu, Bu Yeni Ortaklık Sayesinde Milyonlarca Kişiye SHIB Sunmak İçin Milyar Dolarlık Şirketle Ortak Oldu

Shiba Inu artık BitPay'de satın alınabilir.Yeni ödenek, BitPay ve Ramp Network arasındaki ortaklıkla mümkün oluyor.

Dünyanın en büyük ikinci memecoini olan Shiba Inu (SHIB), sektörün bu yıl kaydettiği en yüksek profilli ortaklıklardan bazılarıyla ödeme ekosisteminde ek ilerlemeler elde etmeye devam etti. En son güncellemelerden birinde BitPay, kullanıcılarının veya herhangi birinin Shiba Inu satın almasını sağlamak için dijital para birimi açık ve kapalı ödeme hizmeti sağlayıcısı Ramp Network ile çok stratejik bir ortaklık imzaladı.

SHIB'nin alaka düzeyi, yalnızca bir yutturmaca belirtecinin veya memcoinin ötesinde, varlığına bağlı bir dizi ilgili yardımcı programa sahip bir kripto para birimine dönüştü. BitPay'in SHIB satın alma erişimi açma yetkisi, Shiba Inu varlıklarını harcamak için her zaman yeni ve yenilikçi yollar keşfeden ödeme birimini SHIB ordusunun ön saflarına itecektir.

BitPay, kendisini ana akım finans dünyasındaki kullanıcıların Web3.0 ekosistemine doğrudan giriş yapmaları ve maruz kalmaları için önemli bir ağ geçidi olarak görüyor ve Ramp Network'ün eklenmesinin, kullanıcıları için kripto erişimini genişletmeye yönelik son hamlelerinden biri olduğunu söyledi. Şirket daha önce Simplex, MoonPay ve Wyre ile daha önceki entegrasyonlar yoluyla kriptoya erişim izni verdiğini söyledi.

BitPay'in memecoin ile şu ya da bu şekilde bağlantısı olan kıyafetlere doğal olarak ilgi duyduğu için memecoine özel bir ilgisi varmış gibi görünüyor. BitPay, oldukça ünlü başka bir ortaklıkta, daha önce Shiba Inu aracılığıyla ödeme kabul ettiğini duyuran İsviçreli saat üreticisi Hublot ile bağlantı kurdu.

Temel temelleri eğlenceye bağlı olsa da Shiba Inu, geniş bir endüstri çeşitliliği ile bir ödeme belirteci olarak kendisi için çok benzersiz bir yol açmıştır.

Shiba Inu ve Büyüyen Faydası

Shiba Inu'yu bir ödeme aracı olarak entegre eden BitPay ve Ramp Network gibi ödeme araçlarıyla doğrudan teşvikin yanı sıra memecoin, yerleşik markalarla doğrudan ortaklıklar kurarak işletme dünyasında kendisine bir niş oluşturuyor.

Crypto-News Flash tarafından daha önce bildirildiği üzere, SHIB artık Vietnam'a uçuş rezervasyonu yapmak için tercih edilen bir kripto belirteci olarak gösteriliyor. Rapora göre, ödenek memecoin ile ortaklık yapan Travala tarafından Vietnam'da Phú Quốc'u ziyaret etmek isteyen müşterilere bir ödeme seçeneği olarak sunulmak üzere mümkün kılındı.

Bu cesur kucaklamaların yanı sıra, Shibarium katman-2 protokolünün ortaya çıkışı, kripto para biriminin faydasını çevreleyen anlatıyı da değiştirecek.

Shiba Inu destekli Ethereum ölçeklendirme altyapısı, PuppyNet test ağının kullanıma sunulmasından bu yana etkileyici bir destek kaydetti. Protokol üzerine inşa etmek isteyen milyonlarca yeni adres ve geliştiriciyle, Shiba Inu'nun faydasını çevreleyen tüm anlatı ve odak, ödemeler yerine Shibarium'a yerleştirilebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ